مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکاستایل تام بوی چیست؟ هر چیزی درباره استایل تام بوی

استایل تام بوی چیست؟ هر چیزی درباره استایل تام بوی

آیا تا به حال نام استایل تام بوی به گوش‌تان خورده است؟ شاید جالب باشد بدانید که این استایل برای آن دسته از دختران نوجوانی که هیچ علاقه‌ای به سبک لباس پوشیدن ” پرنسسی” ندارند، عالی است. بعضی از دختران مشتاق به پوشیدن استایل‌ها و استفاده از اکسسوری‌های دخترانه نیستند؛ به همین دلیل استایل تام بوی را تجربه می‌کنند. ظاهر تام بوی، دختران را از استایل مخصوص به خود خارج می‌کند و به سمت ظاهر و استایل مردانه سوق می‌دهد. در این سبک انتخاب لباس مناسب که با فرم بدن زنانه هماهنگ باشد بسیار لازم و ضروری است. با ما همراه باشید تا در ادامه هر چیزی را که باید درباره استایل تام بوی بدانید را به شما بگوییم.

عکس لباس های مناسب استایل تام بوی

خرید لباس مردانه

اکسسوری‌های استایل تام بوی

تصور کنید که یک پسر بچه کوچک از چه اکسسوری‌هایی در استایل خود استفاده می‌کند؟ بدون شک کلاه و کراوات جزو اصلی‌ترین اکسسوری‌های او خواهد بود. کراوات یک اکسسوری عالی است تا به کمک آن استایل مردانه را به هر لباسی اضافه کنید. برخی به جای استفاده از اکسسوری‌های مناسب، از لباس‌های اورسایز استفاده می‌کنند که دیگر تکراری شده است. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم به جای آن چند کراوات رنگارنگ را به کمد لباس خود اضافه کنید.

مدل اکسسوری برای استایل تام بوی

آیتم‌های مناسب استایل تام بوی

پوشش بالاتنه مناسب برای استایل تام بوی

برای بالاتنه، استفاده از پیراهن‌های دکمه‌دار و تاپ‌های یقه قایقی بهترین گزینه خواهند بود. همانطور که می‌دانید پیراهن‌های دکمه‌دار یکی از آیتم‌های مردانه هستند که در طیف رنگی گسترده و سبک‌های مختلف موجود هستند تا پیدا کردن لباس ایده‌آل و مناسب برای شما راحت باشد. ترکیب چند آیتم در کنار یکدیگر، یک استایل بی‌نظیر تام بوی را خلق می‌کند. به طور مثال می‌توانید از تاپ‌های یقه قایقی در زیر پیراهن های مردانه استفاده کنید.

در استایل تام بوی پوشیدن کت را فراموش نکنید. کت‌ها ترکیب مناسبی در کنار تی‌شرت‌های ساده یا طرحدار و انواع مختلف پیراهن‌ها برای شما به وجود می‌آورند.

عکس لباس زنانه استایل تام بوی

 پوشش مناسب برای استایل تام بوی در پایین تنه

تا به حال تجربه استفاده از شلوارهای جین مدل بوی فرند را داشته‌اید؟ قواره این شلوارها نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد است؛ که همین مسئله باعث شده است گزینه مناسبی برای استفاده در استایل نوجوانان باشد؛ اما شلوارهای اسکینی یا تنگ هم می‌توانند گزینه کاربردی باشند. بهترین پوشش برای پایین تنه، استفاده از انواع شلوارهای جین است که علاوه بر آن، استفاده از شلوارهای کتان یا پارچه‌ای با ساس بند نیز می‌تواند مناسب باشد.

 

خرید لباس زنانه

 

 

کفش‌های رنگی برای تغییر استایل

همان‌طور که می‌دانید، کفش‌ها در استایل‌های مختلف وظیفه تکمیل‌کننده را برعهده دارند؛ یعنی نمی‌توان از اهمیت بالای آن‌ها چشم پوشی کرد اما کفش مناسب برای استایل تام بوی چیست؟ کفش‌های کتانی رنگی از جمله گزینه‌های جذاب برای پسر بچه‌ها هستند که دختران نوجوان هم می‌توانند از آن‌ها در استایل تام بوی استفاده کنند. استفاده از کفش‌های کتانی در کنار انواع کت‌های جین، در خلق یک ظاهر بی‌نقص در این استایل به شما کمک می‌کند.

ترندهای استایل تام بوی در سال ۲۰۲۲

ترند استایل تام بوی در سال ۲۰۲۲، یک نسخه دقیق از یک پسر بچه روستایی را که در مزرعه کار می‌کند و قصد دارد مردانگی خود را نشان دهد را به نمایش گذاشته است؛ ولی چه مواردی در این استایل لازم است تا رعایت شوند؟ یک تاپ بپوشید و از هیچ آرایش و اکسسوری در استایل خود استفاده نکنید. بلکه تنها با یک جفت کفش کتانی به کامل دیده شدن استایل خود کمک کنید.

اگر انتخاب ظاهر پسری که در مزرعه کار می‌کند برای شما سخت است، پیشنهاد می‌کنیم چند پیراهن مردانه با طراحی‌ها و رنگ‌بندی‌های مختلف به کمد لباس خود اضافه کنید تا در کنار شلوار جین یا کتانی آن را ست کنید.

 

 

دنیای مد و فشن در طول زمان تکامل می‌یابد که استایل تام بوی از این قانون مستثنی نیست. تا چند سال قبل استفاده از لباس‌های مردانه یا گشاد و بی‌شکل تنها راه حل بود تا شما بتوانید استایل خود را از ظاهر یک دختر شیرین و بانمک پرنسسی به سمت ظاهر یک پسر نوجوان تغییر دهید؛ در حال حاضر اما استفاده از انواع سویشرت‌ها یا شلوارهای جین با مدل‌های مختلف کار را برای شما راحت کرده‌ است.

مدل کت و شلوار رنگ کرم

و در نهایت …

استایل تام بوی محبوبیت بالایی میان دختران نوجوان به دست آورده است. به یاد داشته باشید که اگر دوست دارید شما هم از این استایل پیروی کنید، کافی است به چند نکته بسیار مهم آن توجه کنید. استفاده از آرایش و اکسسوری‌های زنانه در این سبک پوشش مناسب نخواهد بود و هرگز نباید از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کرد! عینک‌های آفتابی با فریم مناسب نیز به تکمیل شدن استایل شما کمک خواهد کرد. در کنار تمام این موارد، موهای کوتاه یا سبک ساده‌ای از موهای بلند، موردی است که باید در استایل تام بوی به آن توجه کنید.

 

 

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”استایل تام بوی چیست” answer-0=”شاید جالب باشد بدانید که این استایل برای آن دسته از دختران نوجوانی که هیچ علاقه‌ای به سبک لباس پوشیدن ” پرنسسی” ندارند، عالی است. بعضی از دختران مشتاق به پوشیدن استایل‌ها و استفاده از اکسسوری‌های دخترانه نیستند؛ به همین دلیل استایل تام بوی را تجربه می‌کنند.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”اکسسوری‌های استایل تام بوی چیست” answer-1=”کلاه و کراوات جزو اصلی‌ترین اکسسوری‌های او خواهد بود. کراوات یک اکسسوری عالی است تا به کمک آن استایل مردانه را به هر لباسی اضافه کنید.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید