مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکانتخاب ریمل مناسب ؛ راهنمای خرید

انتخاب ریمل مناسب ؛ راهنمای خرید

همه ما می‌دانیم که یک ریمل خوب برای همه‌ی علاقه‌مندان به زیبایی و آرایش، یک عنصر اساسی است. حتی در روزهای کم آرایش، داشتن ریمل با کمترین اتلاف وقت می‌تواند معجزه کند.

اما یک سؤال اساسی وجود دارد: آیا همه ریمل‌ها برای انواع مژه‌ها مناسب هستند؟

بدون استفاده از ریمل مناسب، نمی توان آرایش کاملی داشت. چشم‌ها سلاطین چهره هستند و نباید نقش آن‌ها را در عالی به نظر رسیدن دست کم گرفت. با داشتن اطلاعات کافی درباره برس و ترکیبات ریمل می‌توان بهترین ریمل را انتخاب کرد. منحنی‌های مختلف و تراکم برس، در نوع آراستن و تناسب با مژه‌های گوناگون تأثیر دارد. البته با پیشرفت مد، نیاز به تغییر موقت رنگ ابروها نیز احساس شد و با انتخاب رنگ ریمل ابرو، این تغییر ممکن شد.

انواع ریمیل اصل

چگونه بدون امتحان کردن، ریمل مناسب انتخاب کنیم؟

شگفت‌انگیز نیست اگر بتوان وارد فروشگاه لوازم آرایشی شد و انواع مختلف ریمل را امتحان کرد؟ متأسفانه به علت حساسیت چشم و مسائل بهداشتی و همچنین مقدار کم ماده ریمل، معمولاً بسته‌های ریمل با پلاستیک و مقوا بسته می‌شوند و فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم‌آرایش این امکان را در اختیار خریداران خود قرار نمی‌دهند. برخی از فروشگاه‌ها به خریداران اجازه می‌دهند با استفاده از برس‌های یک‌بارمصرف، ریمل را امتحان کنند، اما تضمینی برای عدم رعایت قوانین بهداشتی دراین‌رابطه وجود ندارد.

انواع مدل ریمل

 

خرید اینترنتی محصولات زیبایی و سلامت

 

انتخاب برس مناسب ریمل

تمرکز بهترین برند‌های تولید ریمل بر ساخت فرمول منحصربه‌فرد و برس‌های تخصصی برای انواع مژه است. در ادامه با تعدادی از این برس‌ها آشنا خواهیم شد.

انواع ریمل

برس لاغر

برس‌های لاغر برای پوشاندن تک‌تک مژه‌ها ایدئال هستند. حتی آن رشته‌های ریز و نازک گوشه داخلی چشم! با کمک برس باریک می‌توان به‌راحتی ریمل را روی مژه‌های پایینی کشید، بدون اینکه به‌هم‌ریخته شود.

ریمل برس لاغر

برس ساعت شنی

قوس‌های دو طرف این برس به مژه‌ها زیبایی چشمگیری می‌بخشد. برس منحنی، مژه‌ها را در گوشه‌های انتهایی چشم به سمت بیرون بلند می‌کند و ظاهری کاملاً بیدار و سرحال را به وجود می‌آورد. علاوه بر موها، این ویژگی، به دوبرابر شدن تأثیر فرمول رنگ‌دانه کمک می‌کند. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که عاشق ریمل‌های تیره و قوی هستند.

نوک ظریف و باریک برای ساخت محصول، ایده‌آل است. نوک کوچک درست در مژه‌های داخلی و پایین قرار می‌گیرد تا از هم جدا شوند و انتهای بزرگ‌تر باعث ایجاد اثر روی بقیه مژه‌ها می‌شود. با این برس نوک‌تیز می‌توان بدون نگرانی از حجم مژه‌ها، به آرایش آن‌ها پرداخت.

ریمل برس ساعت شنی

برس مارپیچ

برس مارپیچ مخصوصاً برای خانم‌هایی که موهای مژه ظریف و کوتاهی دارند، عالی است. بهترین راه برای استفاده از این برس این است که از ریشه به سمت نوک مژه‌ها و به‌صورت زیگزاگ، استفاده شود. بهتر است همیشه قبل از استفاده، ریمل اضافی را از روی برس پاک کنیم تا در روند استفاده به مشکل بر نخوریم.

ریمل برس مارپیچ

خرید اینترنتی ریمل

 

برس نوک ‌گرد

برای تمرکز روی نواحی خاصی از مژه‌ها، یک برس نوک توپی مناسب است. برای استفاده لازم است برس را به‌صورت عمودی در پایه مژه‌های خود قرارداد و درحالی‌که به سمت بالا تکان می‌دهیم، کمی به حالت لرزش و نه تکان، به اطراف هم تکان دهیم. این برس باعث باز شدن حلقه چشم می‌شود.

ریمل برس نوک ‌گرد

برس منحنی

برس‌های ریمل‌ منحنی، برای حجم‌دهی به مژه فوق‌العاده هستند. وقتی از قبل از فر مژه مورداستفاده قرار گیرند، بهترین عملکرد را از خود به نمایش می‌گذارند. این ریمل‌ها به‌ویژه برای افراد خوش‌شانس با مژه‌های بلند خوب عمل می‌کند، زیرا اثر منحنی به‌ویژه قابل‌توجه است.

ریمل برس منحنی

برس S شکل

این برس ریمل با انتهای نسبتاً بیشتر و به شکل حرف S،  هم به بلندی و هم به حجم مژه‌ها می‌افزاید و ازآنجایی‌که این برس‌ها ظریف و منحنی هستند، انتخاب بسیار خوبی برای آراستن مژه‌های کوتاه نیز هستند. چیزی که بیشتر از همه، مورد استقبال قرار می‌گیرد این است که به‌خوبی به مژه‌های کرکی نیز جلوه‌ای زیبا می‌بخشد.

ریمل برس S شکل

برس ضخیم، متراکم

این نوع از برس‌های مخملی پر از الیاف متراکم است که حتی مژه‌های نازک را حجیم می‌کند. تقریباً روی هر نوع مژه‌ای به‌خوبی کار می‌کند اما به‌ویژه برای کسانی که مژه‌های کم پشتی دارند و برای ضخامت بخشیدن به کمک نیاز دارند، عالی است. برای استفاده باید برس را به‌صورت افقی نگه داشت، چانه را به سمت بالا و نگاه به سمت پایین به آینه داشت. باید به برس پلک زد تا رنگ حاصل از فرمول، در ریشه مژه‌ها قرار گیرد. سپس باید آن را به سمت اطراف تکان داد تا وسط و نوک برس هم با مژه‌ها برخورد کند. در مرحله آخر باید برس ریمل را به‌صورت عمودی چرخاند و تا انتهای مژه‌ها به این کار ادامه داد. برای ایجاد حجم بیشتر، این دقیقاً بهترین ریملی است که فارغ از نوع مژه، همه خانم‌ها باید داشته باشند و به‌سادگی در هر برندی قابل تهیه است.

ریمل برس ضخیم، متراکم

 

راهنمای انتخاب ریمل

تعیین نوع ریمل

ابتدا باید تصمیم گرفت که ریمل برای چه کاربردی خریداری می‌شود. استفاده روزانه از لوازم‌ آرایش در این انتخاب تعیین‌کننده آن است. اگر در محیط گرم و شرجی باشد و چشم‌ها برخورد زیادی با آب داشته باشند، برای جلوگیری از سیاه شدن زیر چشم در طول روز باید یک ریمل ضد آب تهیه کرد.

راهنمای انتخاب ریمل

انتخاب رنگ ریمل

رنگ چشم و رنگ پوست تعیین‌کننده رنگ مناسب ریمل است. برای داشتن چشم‌های برجسته، ریمل مشکی، باعث ایجاد جذابیت می‌شود و به درخشش آرایش چشم‌ها می‌افزاید. در غیر این صورت، ریمل قهوه‌ای، بهترین عملکرد را در یک حالت طبیعی به چشم می‌دهد. ریمل‌های رنگی نیز زیبا هستند اما برای آرایش‌های مخصوص.

انتخاب رنگ ریمل

دقت به بو و بافت

لازم است حتما قبل از خرید ریمل، آن را بویید. عجیب است؛ اما اگر ریمل رایحه خیلی قوی یا بسیار متفاوتی داشته باشد، بهتر است از خرید آن اجتناب کرد. اگر بافت ریمل خیلی درهم است، می‌تواند نشانه‌ای از عدم کیفیت یا خراب شدن آن باشد. بنابراین، هنگام انتخاب فرمول ریمل، باید مطمئن شد که قوام مخملی دارد و دارای رنگدانه‌های معدنی و موم‌های طبیعی است.

انواع بافت ریمل

بدون مواد مضر

چند ماده وجود دارد که وجود آن‌ها در ریمل‌ها بسیار مضر است:

پروپیلن گلیکول

ویتامین A استات

پارابن

 

 

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”انواع برش ریمل چیست” answer-0=”برس لاغر، برس ساعت شنی، برس مارپیچ، برس نوک ‌گرد، برس منحنی” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”چگونه ریمل مناسب انتخاب کنیم” answer-1=”تعیین نوع ریمل، انتخاب رنگ ریمل، دقت به بو و بافت، ” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

 

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید