مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانههنرهای تجسمیاکسسوری هایی که هر خانم شیک پوشی باید داشته باشد!

اکسسوری هایی که هر خانم شیک پوشی باید داشته باشد!

بنا به قولی معروف “کلیات را جزئیات می‌سازند” پس جزئیات می‌توانند نقش تعیین کننده ای برای ما ایفا کنند. وقتی صحبت از مد و فشن می‌شود و پای استایل و سبک پوشش به میان می‌آید، جزئیات بازیگران اصلی هستند. سرنوشت یک استایل در دستان جزئیات و استفاده از اکسسوری هاست، می‌توانید با انتخاب اکسسوری هایی مناسب با سبک پوشش تان بهترین و زیباترین فرد باشید یا با انتخابی اشتباه تمام زحمت خود برای انتخاب لباس های مناسب را از بین ببرید. در این نوشتار قصد داریم تا بهترین و کارآمدترین اکسسوری هایی را که یک خانم برای زیباتر دیده شدن به آن ها نیاز دارد را معرفی کنیم. یادتان باشد دیگران ممکن است لباس شما را به خاطر نداشته باشند، اما انتخاب اشتباه اکسسوری و رعایت نکردن جزییات در خاطرشان باقی می‌ماند.

خرید اکسسوری زنانه

اکسسوری های زنانه کدامند؟

اکسسوری های زنانه شامل وسایلی هستند که متناسب با پوشش شما می‌توانند به استایل تان اضافه شوند. ما در این نوشتار اکسسوری هایی را معرفی کردیم که در هر فصل و زمانی قابلیت استفاده را دارند.

ماسک

احتمالا آخرین گزینه ای که به عنوان یک اکسسوری به نظر می‌آمد تا آن را معرفی کنیم ماسک ها بودند، اما به دلیل اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی آن را به عنوان اولین انتخاب آوردیم. در دو سال گذشته و با همه گیری بیماری کرونا ماسک به عنوان یکی از مواردی که می‌بایست به عنوان بخش مهمی از پوشش‌مان آن را رعایت می‌کردیم، مطرح شد. شما می‌توانید برای جذابیت استایل‌تان از ماسک های پارچه ای که با پارچه اصلی لباس تان همخوانی هم دارد، استفاده کنید و ماسکی اختصاصی برای استایل خود داشته باشید. به خاطر داشته باشید که بهترین کار آن است که از تکه های اصلی پارچه لباس یا طرح و رنگی مشابه لباس اصلی تان باشد.

ماسک یکی از اکسسوری های زنانه

کفش های پاشنه بلند

نمی‌توان زیبایی کفش های پاشنه بلند را نادیده گرفت. کفش های پاشنه بلند را می‌توان با اکثر شلوارهای زنانه و دامن ها به پا داشت. رنگ های تندی مانند قرمز همیشه در کنار شلوارهای جین اسکینی و اسلیم فیت به عنوان انتخابی عالی مطرح باشند و یا رنگ های نود که بی وقفه شما را در هر جمعی زیباترین فرد جلوه می‌کنند. کفش های پاشنه بلند یک ویژگی منحصر به فرد دارند و آن این است که شما را فردی با اعتماد به نفس نشان می‌دهد. اگر انتخاب شما دامن باشد بی شک کفش های پاشنه بلند را می‌توانید به راحتی با آن ست کنید. احتمالا بعضی افراد گمان می‌کنند که شلوارهای جین مام استایل یا بوی فرند را نمی‌توان با کفش های پاشنه بلند ست کرد، اما ما جواب این ابهام را در نوشتار “با کفش پاشنه بلند زنانه چه کفشی بپوشیم؟” کامل پاسخ داده‌ایم. مطمئن باشید که انتخاب کفش پاشنه بلند به عنوان برگ برنده برای زیباتر شدن در اختیار شماست.

مدل کفش پاشنه بلند رنگ مسی

خرید انواع کفش پاشنه بلند

بوت و نیم بوت

اگر روزهای سرد سال را پشت سر می‌گذارید انتخاب از میان بوت و نیم بوت بهترین گزینه برای شماست. آنچه برای روزهای سرد سال می‌خواهید گرما و راحتی است، هر دو این ویژگی ها را با انتخاب درست بوت و نیم بوت با توجه به موقعیتی که قرار است در آن حضور داشته باشید می‌توانید تجربه کنید. نیم بوت ها را با شلوارهای فیت استفاده کنید، شلوارهای جین اسکینی و اسلیم فیت از شلوارهای مرسوم هستند و شلوارهای کتان چینو هم در این سال ها به عنوان گزینه ای مناسب برای نیم بوت ها تبدیل شده‌اند. اگر قصد دارید تا دامن به پا داشته باشید بهترین گزینه پیش روی شما بوت های بلند است. بوت ها را علاوه بر دامن می‌توانید با شلوارهای چرم هم ست و هماهنگ کنید.

کمربند ها را ببندید

کمربند جزء آن دسته از اکسسوری های زنانه ای است که خیلی ها با شک از آن استفاده می‌کنند و نمی‌دانند که همچنان ترند و به روز هست یا خیر. کمربندها هم طی دهه ۹۰ میلادی بسیار مورد استقبال قرار گرفتند و مردان و زنان اروپایی و آمریکایی از آن استفاده می‌کردند. شاید امروزه دیگر مانند گذشته وظیفه کاربردی نداشته باشند، اما به عنوان عنصری برای زیبایی استایل شما بهترین گزینه موجود هستند. الزامی برای بستن کمربند بر روی شلوار نیست، می‌توانید از آن روی لباس های خود هم استفاده کنید و با آن فرم زیباتری به اندام خود بدهید. کمر بند را روی شومیز های بلند و پانچوها هم می‌تواند شما را فردی منحصر به فرد نشان دهد.

اکسسوری زنانه جذاب و شیک مناسب استایل

کیف های دستی؛ چرم، حصیری و بافت

کیف های دستی را می‌توانید به راحتی با استایل خود ست کنید و مطمئن باشید که نتیجه کار بهترین خروجی ممکن است. اما باید به یک نکته توجه کنید و آن هم جنس کیف دستی شماست. اگر استایلی کژوال، اسمارت کژوال و کلاسیک را برای خود انتخاب کرده‌اید، کیف های دستی چرم می‌توانند انتخاب خوبی برای شما باشد، اگر از طرفداران استایل بوهو هستید کیف های دستی حصیری همخوانی بیشتری با سایر المان های پوششی شما دارد. کیف های بافت اما به شدت تابع سایر پوشاک شماست و البته بستگی به طرح و مدل آن هم دارد. می‌توانید با یک انتخاب هوشمندانه بهترین ست را با یک کیف دستی بافت داشته باشید.

دستبند و پابند

در سال های اخیر استفاده از پابند به یکی از ترند ترین اکسسوری های زنانه بدل شده است. پابند ها به دو صورت وجود دارد، بافت و فلزات گرانبها. برای خانم هایی که طرفدار استایل بوهو هستند بیشتر دیده می‌شود که هم از دستبند و هم از پابندهای بافت استفاده کنند و به شدت به جذابیت استایل آن ها کمک می‌کند. احتمالا توجه کرده‌اید که دست بندها و پابندها از مواردی هستند که کارکرد فراوانی در زیباتر دیده شدن دارند. اما اگر طرفدار سایر استایل ها هستید دستبندها و پابندهای فلزی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا استایل تان زیباتر و جذاب تر دیده شود. برای جذابیت بیشتر می‌توانید شلواری جین یا چینو کوتاه را با کانورس و پابند ست کنید و برای دستبندها هم سراغ شومیز بروید و اطمینان کامل داشته باشید تا خروجی کار قطعا زیبا خواهد بود.

ساعت مچی؛ زیباترین اکسسوری موجود

انتخاب ساعت مچی برای خانم ها کارکردی دو منظوره دارد؛ مدیریت زمان و جنبه تزیینی آن. سال های دور ساعت های مچی زنانه عموما ظاهری ظریف داشت، اما اکنون و با گذشت سال ها و استایل های متفاوت ساعت های مچی زنانه هم انواع مختلف و ظاهر متعددی پیدا کرده‌اند. انتخاب ساعت با بند فلزی و چرمی و یا اسپرت بسیار مبتنی بر سلیقه و استایل هر نفر است. اما اگر قصد دارید تا در موقعیتی رسمی شرکت کنید بهترین انتخاب برای شما استفاده از ساعت بند فلزی طلایی به همراه سایر جواهراتی است که به همراه دارید. اما اگر در جلسه ای کاری حضور پیدا می‌کنید ساعتی با بند چرم بهترین گزینه برای شماست.

ساعت زیباترین اکسسوری

خرید ساعت مچی زنانه

گیره مو؛ ارزان اما تاثیرگذار

اگر موهای بلندی دارید و می‌خواهید از پیچ و تاب موهای بلند خود آسوده خاطر باشید یک گیره مو می‌تواند شما را نجات دهد، اما با انتخابی هوشمندانه و استفاده از گیره مویی زیبا و متناسب با استایل تان این جذابیت را می‌توانید تا حد زیادی افزایش دهید. نیازی به کارهای سخت و برای زیبا دیده شدن نیست زیرا که سادگی زیباست.

عینک آفتابی

انتخاب عینک آفتابی نیاز به کمی وسواس و دقت نظر بیشتری دارد. بهتر است عینک آفتابی خود را از برند مناسبی انتخاب کنید زیرا ارتباط مستقیم با بینایی شما دارد. برای انتخاب فریم مناسب هم باید از فرم صورت خود مطلع باشید. فریمی نامناسب می‌تواند روی سن ظاهری شما تاثیر گذارد. در نتیجه در این مورد دقت را چاشنی کار خود قرار دهید.

عینک آفتابی یک از اکسسوری های جذاب

خرید عینک آفتابی زنانه

انگشتر

یکی از زیباترین اکسسوری هایی که می‌تواند شما را فردی خاص جلوه دهد، انگشتر است و از همه مهم‌تر انگشتی که از آن استفاده می‌کنید. انگشت اشاره انتخاب مناسبی برای استفاده از انگشتر برای هر فردی است. یا می‌توانید از تعداد زیادی انگشتر ظریف استفاده کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشید. انگشترها شما را در هر موقعیتی و در هر جلسه ای فردی شیک و موقر نشان می‌دهد، در نتیجه از آن غافل نشوید.

انواع ست انگشتر

گردنبند مناسب همراه با آویزی زیبا

برای خانم ها زیورآلات نقش بسیار مهمی در استایل را بازی می‌کند. یکی از مهم ترین اکسسوری ها گردنبندها هستند. اگر در سال های گذشته سنگینی و بزرگ بودن گردنبند ملاکی برای زیبایی به حساب می‌آمد. در سال های اخیر گردنبندهای ظریف به عنوان یکی از ترند های روز شناخته شده‌اند. به یاد داشته باشید که با هر استایل و تیپی گردنبند به همراه آویزی زیبا و مناسب می‌تواند باعث زیبایی شما شود.
در این نوشتار سعی کردیم تا تعدادی از اکسسوری های مورد استفاده خانم ها را به همراه نحوه استفاده از آن ها را توضیح دهیم. شما می‌توانید متناسب با استایلی که دارید از اکسسوری های دیگری نیز استفاده کنید.

این بار شما برای ما بنوسید:

شما از چه اکسسوری هایی استفاده می‌کنید؟ به نظر شما چه استایلی را به چه اکسسوری هایی می‌توان ست کرد؟

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید