مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهدسته‌بندی نشدهایده‌های طراحی ناخن برای بهار ۱۴۰۱

ایده‌های طراحی ناخن برای بهار ۱۴۰۱

توجه به ایده‌های طراحی ناخن برای ۱۴۰۱ به شما کمک می‌کند تا علاوه بر این که دستان جذاب و زیبایی داشته باشید، استایل شما هماهنگی مناسبی با طبیعت هم داشته باشد. شروع سال جدید و فرا رسیدن فصل بهار همراه با شکوفه های درختی است و چه چیزی می تواند زیباتر از این باشد که با استفاده از رنگ‌های موجود در طبیعت و  طراحی مناسب برای فصل بهار زیبایی دستانمان را دو چندان کنیم. طرح های مختلفی را برای بهار ۱۴۰۱ می‌توانید استفاده کنید که در ادامه هر یک از آنها را مورد معرفی قرار می دهیم تا با توجه به سلیقه خود گزینه مناسب را انتخاب نمایید  پس با ما همراه شوید.

مدل طراحی ناخن

ترند طراحی ناخن برای بهار ۱۴۰۱

گل‌های ساده و بابونه

یکی از ایده‌های طراحی ناخن برای بهار ۱۴۰۱ گل‌های ساده و بابونه شکل است که به راحتی می‌توانید بدون نیاز به آرایشگاه آن را به راحتی در خانه انجام دهید. برای طراحی ناخن به شکل گل‌های ساده و بابونه می‌توانید از رنگ‌های بهاری و جذاب مانند انواع صورتی و بنفش به عنوان زمینه اصلی ناخن خود استفاده کنید و با کمک اپلیکاتور نقطه گذار و برگ‌های مختلف لاک شکل‌های بابونه را روی ناخن طراحی کنید.

برای طراحی ناخن به شکل گل ابتدا یک رنگ را برای زمینه انتخاب کرد و بعد از یک مرتبه لاک زدن اجازه دهید به خوبی خشک شود. سپس از یک رنگ زرد به عنوان مرکز گل استفاده کنید و به کمک اپلیکاتور نقطه گذار روی سطح ناخن دایره‌های زرد را با فاصله ای ایجاد نمایید. در مرحله آخر با استفاده از رنگ‌های مختلف می‌توانید گلبرگ گل‌ها را طراحی کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از تاپ کت برای مرحله آخر لاک درخشان را افزایش خواهد داد. همچنین شما می‌توانید بدون لاک زمینه مستقیماً گل‌ها را روی سطح ناخن خود طراحی کنید.

طراحی ناخن گل های بابونه

خرید لاک ناخن

فرنچ پاستیلی

ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد از استفاده کردن رنگ سفید به عنوان فرنچ ناخن خسته شده باشید برای این کار می‌توانید از انواع رنگ‌های پاستیلی مانند صورتی، زرد، بنفش، نارنجی و … برای فرنچ کردن ناخن‌های خود استفاده کنید. برای این کار کافی است چند رنگ مختلف از لاک‌های پاستیلی را تهیه کرده و در قسمت بالای ناخن خود استفاده کنید.

مدل طراحی ناخن فرنچ پاستیلی

ترکیب گل و فرنچ ناخن

همانطور که در قسمت بالا هم به آن اشاره کردیم برای بهار امسال استفاده از طراحی‌های کلاسیک کمتر به چشم می‌خورد، بنابراین بیشتر افراد سعی می‌کنند تا با به کارگیری ایده‌های جدید برای طراحی ناخن‌های مناسب برای عید ۱۴۰۱ زیبایی دستان خود را بیشتر به نمایش بگذارند. برای این کار کافی است ناخن چند انگشت خود را به حالت فرچ طراحی کرده و برای ناخن چند انگشت دیگر خود از طرح‌های مختلف بهاری مانند انواع طرح‌های گل استفاده کنید. برای جذابیت بیشتر این طراحی توصیه می‌کنیم قسمت فرنچ ناخن‌های خود را با استفاده از رنگ‌های موجود در گل‌ها دیزاین کنید تا طراحی شما زیبایی بیشتری داشته باشد.

مدل طرح ناخن گل و فرنچ

تاج گل برای ناخن‌ها

یکی از ظریف‌ترین طراحی‌های ناخن برای بهار ۱۴۰۱ طراحی گل‌های ریز برای قسمت بالای ناخن‌ها است. تاج گل ناخن که بسیاری از افراد آن را با نام فرنچ گلی ناخن می‌شناسند طراحی بسیار زیبایی برای انگشتان دستان شما است تا یادآور زیبایی‌های بهار باشد. از انواع رنگ‌های مختلف برای طراحی گل‌های ناخن خود می‌توانید استفاده کنید و فراموش نکنید که استفاده از رنگ سبز به عنوان ساقه و برگ‌ها ظاهر زیباتری را به طراحی شما خواهد بخشید.

مدل تاج گل برای ناخن

تکه های بهاری

یکی از ایده‌های جذاب جهت طراحی ناخن برای عید ۱۴۰۱ استفاده از تکه‌های رنگی روی سطح ناخن است. در طول چند ماه اخیر  استفاده از رنگ‌های مختلف به صورت ابر و بادی روی ناخن ها جذابیت بیشتری پیدا کرده است و شما می‌توانید از این فرصت برای استفاده از انواع رنگ‌های بهاری استفاده کنید. استفاده از انواع رنگ‌های پاستیلی روی زمینه طبیعی ناخن ظاهر جذابی را برای دستان شما به ارمغان می‌آورد. همچنین شما می‌توانید از انواع رنگ‌های ساده مانند کرم، سفید یا طوسی روشن برای رنگ زمینه ناخن خود  استفاده کنید. مطمئن باشید استفاده از رنگ‌های بهاری که به رنگ شکوفه‌های فصل بهار باشد احساس تازگی را در شما به وجود می‌آورد.

طرح تکه های بهاری

ترکیب طراحی‌های بهار

فصل بهار با شکوفه زدن، باران و بادهای شدید همراه است که استفاده از حالت‌های طبیعت در کنار همدیگر سبب ایجاد زیبایی در دستان شما می‌شود برای این کار کافی است طراحی‌های مختلفی را برای ناخن‌های دستان خود در نظر بگیرید. به این صورت که انواع طرح‌های ابر و بادی یا شکوفه را به طور مجزا روی ناخن‌های مختلف امتحان کنید. استفاده از این طراحی به عنوان یک ایده طراحی برای عید ۱۴۰۱ نمایانگر رشد و تازگی طبیعت در دستان شما خواهد شد.

طراحی های بهار

طراحی‌های خنثی

علاوه بر رنگ‌های خنثی استفاده از طراحی‌های خنثی برای انگشتان دست میتواند یکی از ایده‌های طراحی برای عید ۱۴۰۱ باشد که هیچگاه از مد نخواهد افتاد. برای انجام این طراحی لازم نیست به آرایشگاه مراجعه کنید و تنها به وسیله چند لاک و ابزار موجود در خانه به راحتی قادر به انجام آن خواهید بود.

جهت انجام طراحی خنثی لازم است از رنگ‌های ساده برای زمینه ناخن خود استفاده کنید که بهتر است انواع رنگ‌های نود و طوسی را برای زمینه ناخن خود انتخاب نمایید. سپس با استفاده از انواع رنگ‌های خنثی و پاستیلی طرح‌های زیبایی را در اطراف ناخن‌های خود بکشید. در نظر داشته باشید که برای بهتر دیده شدن طراحی خود لازم است که قسمتی از فضای روی ناخن را به رنگ زمینه رها کنید.

مدل ناخن طرح های خنثی

سخن پایانی

استفاده از ایده‌های طراحی ناخن برای عید ۱۴۰۱ به شما کمک می‌کند تا علاوه بر اینکه  بتوانید از داشتن دست‌های زیبا لذت ببرید با نگاه کردن به ناخن‌های دست خود احساس تازگی طبیعت را حس کنید. در هنگام طراحی ناخن سعی کنید علاوه بر بررسی ترندهای طراحی ناخن از رنگهای مناسب برای ترکیب با رنگ پوست خود استفاده نمایید. شما دوست دارید از چه طراحی برای ناخن‌های خود استفاده کنید؟ به نظر شما رنگ و طراحی ناخن تا چه حدی می‌تواند در استایل تاثیر گذار باشد؟

 

1.5
/
5
(
2

امتیاز

)

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید