از آیتم‌های ضروری برای فصل پاییز، می‌توانیم به بارانی و ترنچ‌کت‌ها اشاره کنیم. شما می‌توانید این لباس‌ها را در هر مدل استایلی از کژوال گرفته تا رسمی به کار ببرید و ظاهری بسیار شیک برای خود ایجاد کنید. در این ویدیو قصد داریم بارانی زنانه نیزل را بررسی کنیم که تولید ایران بوده و طراحی بسیار جذابی دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

این بارانی به جز رنگ طوسی، در رنگ‌های کرم و مشکی هم در سایت برای خرید موجود است. جنس این بارانی از پلی‌استر بوده و پارچه‌ی آن حالت شمعی دارد که باعث می‌شود آب به آن نفوذ نکند. این لباس طراحی کاملا متفاوت و خاصی دارد و مدل آن اوورسایز است.

بارانی زنانه نیزل به صورت عبایی دوخته شده و ممکنه مورد پسند هرکسی نباشد. این بارانی یقه‌ی گرد دارد و با قزن بسته می‌شود. قد لباس بلند بوده و حدودا ۱۱۰ سانتی‌متر است. داخل لباس از آستر طرح‌دار استفاده شده که باعث زیبایی بیشتر آن می‌شود.

پایین این بارانی دو عدد بند وجود دارد که با کشیدن بندها می‌توانید آن را گتر کنید و این یک مزیت در طراحی این لباس است. البته این بارانی یک ایراد هم دارد؛ از آن‌جایی که آستر به خود بارانی دوخته و وصل نشده است، زمانی که آن را گتر می‌کنید آستر از زیر آن بیرون می‌زند و جلوه‌ی خوبی ندارد.

باید بدانید که این بارانی از پارچه‌ی مرغوبی دوخته شده و دوخت بسیار تمیزی هم دارد؛ بنابراین تنها مسئله، مدل این لباس است که کاملا سلیقه‌ای بوده و اگر مدل‌های مدرن را می‌پسندید، می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی دقیق‌تر با بارانی زنانه نیزل، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.