این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی ساعت مچی زنانه الیویا برتِن مدل OB16FS99 می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساعت مچی زنانه الیویا برتِن مدل OB16FS99 دارای موتور ژاپنی است، در لندن طراحی و در چین ساخته شده است. اولین چیزی که با دیدن این ساعت جلب توجه می‌کند، گل‌های چاپ شده روی صفحه‌ی آن است که البته برجستگی مشابه با عکس محصول ندارد و این مشکل بسیار بزرگی است چون مهمترین ویژگی این ساعت، طراحی ظاهری آن است.

این ساعت امکانات خیلی خاصی ندارد. همانطور که گفتیم از موومنت ساخت ژاپن در این ساعت استفاده شده است که با بیرون کشیدن کراون و تنظیم ساعت، متوجه کیفیت آن می‌شوید. استفاده از رنگ رزگلد بدنه با صورتی کمرنگ به جذابیت این ساعت افزوده است اما وقتی وارد جزییات می‌شویم، کیفیت خیلی خوبی نمی‌بینیم. روی بند مشخصا بعد از مدتی استفاده، چین و چروک‌های زیادی شکل می‌گیرند. همچنین خطوط ریزی روی بدنه‌ی استیل ساعت وجود دارند.

در خصوص مقاومت این ساعت در برابر آب باید گفت که پشت ساعت هیچ چیزی ذکر نشده است. قطر قاب ساعت ۳۸ میلی‌متر، ضخامت بدنه ۱۰ میلی‌متر و وزن آن حدود ۳۰ گرم است که وزن سبکی محسوب می‌شود. شیشه‌ی ساعت از جنس مواد معدنی است و بند آن چرم مصنوعی است. این ساعت برای خانم‌ها و استفاده در مهمانی‌ها و مجالس مناسب است. با توجه به خصوصیاتی که در مورد آن گفتیم، برای استفاده‌ی روزانه چندان مناسب نیست.

برای بررسی بهتر ساعت مچی زنانه الیویا برتِن مدل OB16FS99، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.