این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی بررسی ساعت مچی زنانه فسیل مدل ES3838 می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

«فسیل» یک برند آمریکایی است که تنوع محصولات بسیار زیاد در بازه‌های قیمتی مختلف دارد و می‌تواند هر سلیقه‌ای را در بر بگیرد. این شرکت کار خود را از سال ۱۹۸۴ شروع کرده است و در همین مدت کوتاه فعالیت، توانسته بازار جهانی خیلی خوبی را به دست بیاورد. سیاست این شرکت در تولید محصولات این است که هر محصول فقط به مدت ۶ ماه تولید می‌شوند و بعد با طراحی‌های جدید جایگزین می‌شوند.

ساعت مچی زنانه فسیل مدل ES3838 در بسته‌بندی فلزی و محکمی ارائه شده است و همراه با ساعت، دفترچه‌ی راهنمای و مهر گارانتی شرکت در جعبه وجود دارند. رنگ صفحه‌ی این ساعت نقره‌ای رنگ و شیشه‌ی آن از مواد معدنی ساخته شده است. عقربه‌ها شب‌تاب و به رنگ رزگلد هستند که در کنار بند سرمه‌ای این ساعت، ترکیب رنگ جذابی را ایجاد کرده است.

در بالا و پایین کروان این ساعت دو دکمه قرار دارند که با فشردن دکمه‌ی بالایی ثانیه‌شمار شروع به حرکت می‌کند. روی صفحه یه پنجره‌ی دهم ثانیه، ثانیه و دقیقه‌شمار وجود دارند.

مهم‌ترین ویژگی طراحی این ساعت، مدل بند آن است که در زیر ساعت و به صورت سراسری قرار گرفته است که البته ایراداتی هم دارد. مثلا در استفاده‌ی طولانی مدت، مچ دست عرق می‌کند؛ همچنین اگر قصد تعویض بند ساعت را داشته باشید، مشابه آن پیدا نمی‌شود. بند ساعت از جنس چرم طبیعی است و کیفیت خوبی دارد و به صورت سگکی بسته می‌شود.

ساعت مچی زنانه فسیل مدل ES3838 ظرافت و زیبایی خوبی دارد و می‌توان از آن برای استفاده‌ی رسمی و روزمره استفاده کرد. قطر قاب ساعت ۳۸ میلی‌متر و ضخامت آن ۱۲ میلی‌متر است.

برای بررسی بهتر بررسی ساعت مچی زنانه فسیل مدل ES3838، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.