این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی ساعت مچی زنانه گنت می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساعت مچی زنانه گنت در نگاه اول بسته‌بندی خوب و باکیفیتی دارد و دارای کارت گارانتی فروشنده است. کیفیت بدنه و اتصالات این ساعت قابل قبول است و در طراحی آن، ظرافت زیادی به چشم می‌خورد. ترکیب رنگ رزگلد، مسی و صفحه‌ی سفید هماهنگی خوبی دارند و می‌تواند به عنوان یک اکسسوری لوکس برای خانم‌ها کاربرد داشته باشد.

گنت یک برند سوئدی-آمریکایی است که در کشورهای اسکاندیناوی طرفرداران زیادی دارد. این برند فشن به غیر از ساعت، پوشاک و عینک هم تولید می‌کند. این برند در سال ۱۹۴۹ تاسیس شده است و دفتر اصلی آن در حال حاضر در استکهلم قرار دارد. محصولات متنوع برند گنت در بیش از ۴۰۰۰ فروشگاه در سراسر جهان عرضه می‌شوند.

موتور الکتریکی ساعت مچی زنانه گنت، ساخت میوتای ژاپن است اما با چرخاندن کراون و تنظیم ساعت، ثانیه‌شمار هم حرکت کوچکی دارد که نشان‌دهنده‌ی دقت کم موومنت این ساعت است. پشت ساعت میزان مقاومت در برابر فشار آب، ۵ اتمسفر نوشته شده است. جنس بند و بدنه‌ی این ساعت زنانه از استیل ضدزنگ است و شیشه‌ی ساعت هم از مواد معدنی ساخته شده است.

وزن این ساعت مچی ۱۲۴ گرم است که با توجه به تمام استیل بودن آن، منطقی به نظر می‌رسد اما برای مچ دست‌های ظریف، مقداری سنگین است. قطر قاب این ساعت ۴۰ میلی‌متر و ضخامت آن حدود ۱۱ میلی‌متر است که برای یک ساعت زنانه، ضخامت نسبتا زیادی است. روی صفحه‌ی ساعت ۱۲ نگین کار شده است که جذابیت ظاهری خاصی به آن بخشیده است. مدل بند ساعت کلیپسی ضامن‌دار است

برای بررسی بهتر ساعت مچی زنانه گنت، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.