این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی بررسی ساعت مچی عقربه‌ای مردانه اسکاژن مدل SKW6265 می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساعت اسکاژن یا اسکاگن، یک ساعت اقتصادی و ساخته‌ی کشور دانمارک است. تولید این ساعت در ابتدا در هنگ‌کنگ انجام می‌شد اما در حال حاضر در زیرمجموعه‌ی کمپانی فسیل قرار گرفته و در چین تولید می‌شود. به همراه ساعت، شما می‌توانید دفترچه راهنمای محصول و مهر گارانتی شرکت را ببینید.

در قسمت پشت ساعت، شما می‌توانید اطلاعاتی مانند تمام استیل بودن بدنه و مقاومت ۵ اتمسفر در برابر فشار را ببینید که نوشته شده است. بند این ساعت از جنس چرم طبیعی بوده که طراحی و رنگ بسیار جذابی دارد و با مکانیزم سگکی ساده، باز و بسته می‌شود. به طور کلی، این برند به طراحی ساعت‌های ساده و مینیمال شهرت زیادی دارد و شما می‌توانید جزئیات ظریف را در همه‌ی طراحی‌های این برند به وضوح احساس کنید.

موومنت این ساعت ساخت کشور ژاپن بوده و کیفیت بسیار خوبی دارد. روی صفحه‌ی ساعت، پنجره‌ی نمایشگر ایام هفته و تقویم روزانه وجود دارد و شما با بیرون کشیدن کراون و چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه‌های ساعت، می‌توانید تاریخ را تنظیم کنید.

وزن این ساعت حدود ۴۰ گرم است. قطر قاب ساعت ۴۰ میلی‌متر، ضخامت آن ۹ میلی‌متر و پهنای بند ساعت ۲۰ میلی‌متر است. همه‌ی این ویژگی‌ها، این ساعت را برای استفاده‌ی روزمره، تبدیل به یک انتخاب ایدئال می‌کنند.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر ساعت مچی عقربه‌ای مردانه اسکاژن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.