این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی ساعت مچی مردانه بیگوتی می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

اولین چیزی که در ساعت مچی مردانه بیگوتی خودنمایی می‌کند، بند سیلیکونی و باکیفیت این ساعت است که می‌تواند با ساعت‌هعای کترپیلار رقابت کند. در کنار ساعت و در بالا و پایین کراون، دو دکمه به چشم می‌خورد که تنظیمات ساعت دوم را بر عهده دارند. همچنین با بیرون کشیدن کراون در مرحله‌ی اول تاریخ‌شمار و در مرحله‌ی دوم می‌توان زمان را تنظیم کرد. چرخاندن کراون و حرکت موومنت کاملا نشان‌دهنده‌ی کیفیت بالای ساخت این ساعت است.

این ساعت طراحی جذاب و بدنه‌ی مقاومی دارد. در پشت ساعت مقاومت ۵ اتمسفر در برابر فشار آب ذکر شده است. روی صفحه‌ی ساعت به غیر از نمایش ساعت دوم، پنجره‌ی نمایش زمان ۲۴ ساعته و ایام هفته وجود دارند.

وزن ساعت مچی مردانه بیگوتی حدود ۸۷ گرم است که به خاطر بند سیلیکونی و سبک این ساعت بسیار ایدئال است. قطر قاب ساعت ۴۵ میلی‌متر و ضخامت بدنه‌ی آن ۱۲ میلی‌متر است. در دفترچه راهنمای ساعت نحوه‌ی تنظیمات آن به زبان انگلیسی نوشته شده است. این ساعت با گارانتی یک ساله عرضه می‌شود.

برند بیگوتی یک برند ایتالیایی است که توسط یک شرکت ترکی خریداری شده و محصولات آن در چین تولید می‌شود. «استایل همیشگی‌ست» شعار این برند است و اگر با توجه به قیمت محصولات این برند نسبت به هم‌رده‌هایش مثل اسکمی یا نیوی‌فورس مقایسه‌ای داشته باشیم، باید گفت که محصولات بیگوتی از کیفیت بالاتر و طراحی جذاب‌تری برخوردار هستند و ارزش خرید بیشتری دارند.

برای بررسی بهتر ساعت مچی مردانه بیگوتی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.