این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی ساعت مچی مردانه دنیل کلین می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

نکته‌ی که در نگاه اول در مورد این ساعت توجه را به خود جلب می‌کند، ضخامت نسبتا زیاد بند ساعت است که از چرم طبیعی ساخته شده و کیفیت خوبی دارد. پشت ساعت اطلاعات میزان مقاومت در برابر آب، ۵ اتمسفر نوشته شده و همچنین ذکر شده است که این ساعت ساخت کشور چین است.

برند کلوین کلین در سال ۱۹۷۰ در ترکیه تاسیس شد و امروز در بیش از ۸۰ کشور دنیا نمایندگی دارد. نقطه‌ی قوت این برند، قیمت بسیار ارزان محصولاتش است. اصلی‌ترین قسمت ساعت، موتور ساخت میوتای ژاپن است که کیفیت فوق‌العاده‌‌ای دارد. با توجه به طراحی‌های متنوع و قیمت پایین محصولات دنیل کلین، شعار این شرکت «مد برای همه» است.

در بالا و پایین کراون این ساعت دنیل کلین، دو دکمه قرار گرفته‌اند که می‌توان ساعت دوم را با آن‌ها تنظیم کرد. روی صفحه، سه پنجره‌ی تاریخ، ایام هفته و نمایشگر ۲۴ ساعته هم وجود دارند.

امکانات این ساعت با توجه به قیمت آن، مناسب است همچنین طراحی صفحه، قاب ساعت و عقربه‌ها هم جذاب است. این ساعت با ابعاد قطر قاب ۴۵ میلی‌متر و پنهای بند ۲۲ میلی‌متر طراحی شده است. جنس شیشه‌ی آن از مواد معدنی ساخته شده است و بدنه‌ی استیل ساعت هم به رنگ مشکی است. در پایان با وجود اینکه موتور این ساعت ژاپنی است، اما این ساعت هویت خاص و هیچ ویژگی منحصربه‌فردی ندارد.

برای بررسی بهتر ساعت مچی مردانه دنیل کلین، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.