این روزها که نزدیک عید هستیم و خریدن لباس‌های نو هم بخشی از آن است، یک آیتم متفاوت و شیک را انتخاب کرده‌ایم که می‌تواند بسیار پرکاربرد و همیشگی باشد. با ما در این ویدیو همراه باشید تا ست شومیز و جلیقه زنانه نیزل را با هم بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برند ایرانی نیزل تولیدکننده‌ی لباس‌های زنانه است. این برند برای هر سلیقه و سن و سالی محصول ایدئال با قیمت و کیفیت مناسب دارد.

ست شومیز و جلیقه زنانه نیزل برای افراد جوان مناسب است و در سایزهای ۳۶ تا ۴۲ تولید شده است. شومیز این ست سفید و ساده است. این مدل شومیز‌ها در اکثر استایل‌ها و همیشه می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.  جنس این شومیز نخی است و یقه‌ی آن برگردان است. دکمه‌های این شومیز برای هماهنگی بیشتر با جلیقه، به رنگ مشکی کار شده‌اند. مچ سر آستین هم یک دکمه دارند. قد آستین این شومیز ۵۰ سانتی‌متر است اما چون آستین حالت افتاده دارد، قد آن از بالا تا پایین ۷۰ سانتی‌متر است. قد شومیز ۷۲ سانتی‌متر است و دو چاک در کناره‌های آن قرار دارد که قد آن‌ها ۲۲ سانتی‌متر است.

جلیقه‌ی این ست ترکیبی از پارچه و چرم است. همانطور که می‌دانید در سال ۲۰۲۱ در کالشن اکثر برندها، چرم وجود داشت و باعث شد که این لباس در عین حال که ساده است، آیتم ترندی هم محسوب شود. این جلیقه طراحی متفاوتی دارد؛ برش‌های اریب دارد و بغل لباس دوخته نشده و با بند بسته می‌شود. روی قسمت چرم یک جیب نمایشی کار شده است و قسمت چهارخانه جنسی شبیه به جیر دارد. پشت جلیقه آسترکشی شده است.

این ست را می‌توانید با یک شلوار کرم‌ یا سفید یا رنگی که با جلیقه هماهنگ است، یعنی مشکی یا قهوه‌ای ست کنید. برای بررسی بهتر ست شومیز و جلیقه زنانه نیزل، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.