سرهمی (overall) لباس جدیدی است که چند سالی ترند شده است و خانم‌ها در استایل‌های رسمی و غیررسمی از آن استفاده می‌کنند. در این ویدیو تصمیم گرفتیم سراغ این آیتم برویم و سرهمی زنانه زیبو مدل ۰۱۱۴۲۵-green را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

سرهمی زنانه زیبو در رنگ‌های سبز یشمی و مشکی و در سایز‌های S تا L عرضه شده است. جنس این لباس از الیاف نخی خنک است. سرهمی به لباسی گفته می‌شود که شلوار و بالاتنه‌ی آن به هم متصل هستند. این لباس در ابتدا توسط چتربازها و بعد توسط کارگرها مورد استفاده قرار می‌گرفت ولی با تغییراتی که طراحان مد به آن دادند، وارد دنیای فشن شد و خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت. سرهمی‌ها یا به صورت جامپسوت با شلوارهای بلند یا به صورت رامپر با شلوارک هستند. هردوی این مدل‌ها می‌توانند بالاتنه‌های متفاوتی هم داشته باشند.

سرهمی زنانه زیبو مدل ۰۱۱۴۲۵-green دارای یقه‌ی برگردان است و جلوی آن با چند دکمه باز و بسته می‌شود و در قسمت شلوار یک دارای یک زیپ است. قسمت دکمه‌ها برش و دوخت جذابی دارد. سر آستین‌ها و دم‌پا کشباف کار شده است که دوخت تمیز و ظریفی دارد. قسمت کمر این سرهمی کش دارد که باعث خوش‌فرم شدن لباس در بدن می‌شود. روی آستین لباس یک جیب و روی شلوار سه جیب وجود دارند که همگی کاربردی و بزرگ هستند.

به طور کلی اگر دوست دارید یک سرهمی در کمد لباستان و یک استایل متفاوت داشته باشید، سرهمی زنانه زیبو مدل ۰۱۱۴۲۵-green گزینه‌ی خوبی  است.

برای بررسی بهتر سرهمی زنانه زیبو مدل ۰۱۱۴۲۵-green، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.