سرهمی‌ها جز آن دسته از لباس‌هایی هستند که هم در بین کودکان و هم در بین بزرگسالان، طرفداران زیادی دارند. شما با سرهمی‌های جین می‌توانید در همه‌ی فصول سال، استایل‌های شیک و جذابی داشته باشید. در این ویدیو قصد داریم سرهمی زنانه کوی مدل نقاش را با شما بررسی کنیم که بسیار خوش‌دوخت بوده و می‌تواند به یکی از لباس‌های مورد علاقه‌تان تبدیل شود.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

این سرهمی از برند کوی است و یک اورال با همین طراحی برای آقایان هم دارد. به این مدل لباس‌ها، شلوار پیش‌بندی هم گفته می‌شود، اما کلمه‌ی درست‌تر آن جامپر است. متداول‌ترین تعریف برای جامپرها، بالاتنه‌ی بندداری است که به پایین‌تنه متصل می‌شود. پایین‌تنه در این جامپرها می‌تواند دامن یا شلوار باشد. از طرفی دیگر، جامپسوت‌ها بلوزهای یک‌سره‌ای هستند که به پایین‌تنه متصل‌اند و به اصطلاح، پوشیده‌تر هم هستند.

جنس پارچه‌ی سرهمی زنانه کوی مدل نقاش از جین است ولی طرح‌دار بوده و طرح آن راه‌راه است. برای افرادی که دوست دارند قد بلندتر دیده شوند، گزینه‌ی بسیار مناسبی است. نکته‌ی قابل توجه در حین خرید این سرهمی، جدول سایز مربوط به این برند و این محصول است.

به طور کلی، این سرهمی طراحی اورسایز و گشادی دارد. بالاتنه‌ی آن به صورت بندی دوخته شده و با یک سگک باز و بسته می‌شود. یک قسمت قابل تنظیم روی بند بالاتنه و دو عدد دکمه در طرفین آن قرار دارد که به شما کمک می‌کند آن را برای سایز خودتان تنظیم کنید و به راحتی بپوشید.

دو جیب روی شلوار، یک جیب روی سینه و دو جیب هم در قسمت پشت این لباس دوخته شده است. مدل فاق این شلوار متوسط بوده و برای استایل‌های روزانه، انتخاب مناسبی است.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر سرهمی زنانه کوی مدل نقاش، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «سرهمی زنانه کوی مدل نقاش» در یوتیوب