کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که شلوار جین نداشته باشد یا جز طرفداران آن نباشد! این شلوارهای جذاب و همه‌کاره بسیار کاربردی هستند و در هر استایلی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. در این ویدیو قصد داریم شلوار جین زنانه وینکلر را بررسی کنیم که طراحی جدید و بسیار شیکی دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برند وینکلر یک برند ایرانی نوظهور است. این برند کار خود را از سال ۱۳۹۹ شروع کرده و محصولات متنوعی برای خانم‌ها تولید می‌کند. پوشاک و اکسسوری‌های مثل کیف و کفش از محصولات این برند هستند. چشم‌انداز برند وینکلر شناساندن و معرفی طراحان و ایده‌پردازان ایرانی به مصرف کنندگان است.

این شلوار از جنس جین است و طراحی ساده‌ای دارد، البته بعضی قسمت‌های آن زاپ‌ دارد. طراحی کمر این شلوار متفاوت است و به صورت خاصی بسته می‌شود که در ویدیو می‌توانید مشاهده کنید. قد شلوار هم بلند و ۱۱۰ سانتی‌متر است.

مدل این شلوار جین واید است؛ شلوارهای واید در قسمت باسن و کمر فیت تن هستند و از قسمت باسن به پایین به تدریج گشاد می‌شوند و ظاهری شبیه به شلوارهای بگی می‌گیرند. این مدل شلوارها پاهای شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند. از سال ۱۹۱۰ تا ۱۹۲۰ میلادی با الهام از لباس‌های شرقی، به خصوص چینی‌ها، وارد کمد لباس اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها شد.

این شلوارها پاها را کشیده‌تر نشان داده و باعث می‌شود فرم اندام شما زیباتر دیده شود. اگر فرم بدن مستطیلی شکل دارید، این شلوارها بسیار مناسب شما هستند، چون پایین‌تنه‌ی شما را خوش‌فرم‌تر می‌کنند. برای ست کردن این شلوار هم راه‌های زیادی وجود دارد، هم می‌توانید از کراپ‌تاپ استفاده کنید و هم شومیز. اگر استایل‌های کژوال را می‌پسندید، هودی و سویشرت هم گزینه‌های مناسبی هستند.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی دقیق‌تر با شلوار جین زنانه وینکلر، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.