شلوارهای دامنی یکی از راحت‌ترین و خنک‌ترین انتخاب‌ها برای تابستان هستند و در عین حال می‌توانند استایل بسیار شیکی را هم برای شما به وجود بیاورند. در ادامه با ما همراه باشید تا شلوار دامنی زنانه مدل برنس را باهم بررسی کنیم. این شلوار دامنی نه تنها برای استایل‌های روزمره، بلکه برای مهمانی و دورهمی‌های دوستانه نیز می‌تواند انتخاب ایدئالی باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برند برنس فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ با طراحی و تولید تخصصی لباس‌های زنانه و محصولات مربوط به آن شروع کرده است. تمام تلاش و هدف این برند به دست آوردن بازار بین‌المللی است و شعار آن «برنس، یک حس ناب» است.

این شلوار دامنی جذاب از جنس الیاف نخی ساخته شده و بسیار خنک است. این شلوار دامنی پاچه‌ی بسیار گشادی دارد که طراحی آن مانند دامن است. همچنین قسمت بالایی این شلوار دامنی، آسترکشی شده است و با زیپی که در قسمت کناری آن قرار دارد، به راحتی می‌توانید آن را بپوشید. قد این لباس بسیار بلند بوده و تا روی مچ پا می‌رسد. همه‌ی این ویژگی‌ها این شلوار دامنی جذاب را برای استفاده‌ی روزمره مناسب می‌کنند.

این شلوار دامنی جذاب با رنگ سبز روشن برای استایل‌های مختلفی می‌تواند استفاده شود. مشکی و سفید ترکیب بسیار شیکی را با آن ایجاد می‌کنند و حتی می‌توانید آن را با رنگ‌های دیگر مانند قرمز و زرد نیز ست کنید.

نگهداری از این شلوار دامنی مانند اکثر لباس‌های دیگر باید با حداکثر دمای ۳۰ درجه و داخل ماشین لباس‌شویی شسته شود. با دمای متوسط آن را اتو بکشید و از خشک‌کن و سفیدکننده هم استفاده نکنید.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر شلوار دامنی زنانه مدل برنس، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.