اگرچه که از روزهای آفتابی و داغ تابستان فاصله گرفته‌ایم،‌ اما عینک آفتابی یک آیتم و اکسسوری همیشگی و بسیار کاربردی است که باعث می‌شود استایلمان جذابیت بیشتری داشته باشد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم عینک آفتابی زنانه اوپتل را به شما معرفی کنیم. در ادامه با بررسی این محصول با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

همان‌طور که می‌دانید،‌ برای هر فرم صورتی، یک عینک مناسب وجود دارد و متخصصین چهره‌شناسی بر این اعتقاد هستند که فریم عینک باید به طوری باشد که حالت چهره‌مان را متعادل نشان دهد. افرادی که گونه‌ی برجسته و خط فک مشخصی دارند،‌ بهتر است تا از فریم‌های گرد استفاده کنند؛ اما در طی این سال‌ها مردم بیشتر با توجه به سلیقه‌شان و روند ترندها انتخاب می‌کنند و کمتر به فرم صورت خود توجه می‌کنند.

برند ترک اوپتل در سال‌های اخیر به دلیل قیمت اقتصادی، کیفیت خوب و البته طراحی‌های جذابش مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. محصولات این برند در فرم‌های زیادی تولید می‌شوند و به دلیل تنوع بالایی که دارد، مورد استقبال افراد زیادی هم در بین خانم‌ها و هم بین آقایان قرار گرفته است.

یکی از شعارهای عینک‌های ترند امسال‌، “The Bigger, The Bolder, The Better” است که معنای آن «هرچه بزرگ‌تر و برجسته‌تر، بهتر» را می‌دهد. به همین دلیل عینک‌های بزرگ که در دهه‌ی ۷۰ خیلی محبوب بودند، امسال هم مورد توجه قرار گرفته‌اند. دهه‌ی ۷۰ یک دهه‌ی مهم و تاثیرگذار در صنعت مد و فشن بود و هر آیتمی که در آن دوران وجود داشته دوباره به چرخه‌ی مد برمی‌گردد و مورد استقبال واقع می‌شود.

فریم عینک آفتابی زنانه اوپتل از استات ساخته شده است؛ استات نوعی پلاستیک است که تفاوت آن با پلاستیک‌های عادی در سبک‌تر، منعطف‌تر و محکم‌تر بودن آن است. فرم این عینک پروانه‌ای شکل است؛ عرض عدسی‌ها ۵۹ میلی‌متر و عرض پل آن ۱۷ میلی‌متر است. همراه این عینک یک هارد کیس وجود دارد که از آن در برابر فشار و ضربات محافظت می‌کند.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی دقیق‌تر با عینک آفتابی زنانه اوپتل، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.