برای بسیاری از افراد، انتخاب یک استایل مناسب برای فصل تابستان می‌تواند کار بسیار سختی محسوب شود. برای یک استایل تابستانی، علاوه بر شیک بودن لباس، باید به مدل و جنس آن‌ها نیز توجه کنید تا بتوانید از هوای گرم و طاقت‌فرسا در امان بمانید. در ادامه، به بررسی مانتو زنانه از برند اکزاترس می‌پردازیم که می‌تواند یک گزینه‌ی بسیار جذاب، شیک و مناسب برای تابستان باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

مانتو زنانه اکزاترس رنگ سفید دارد که آن را به یک انتخاب ایدئال برای تابستان تبدیل می‌کند. این مانتو فری‌سایز است و طراحی ساده و شیکی دارد؛ به همین دلیل می‌توان از آن در استایل‌های متفاوتی استفاده کرد. همچنین اگر جز دسته افراد ترندپوش هستید، باید بدانید که مدل این مانتو امسال بسیار ترند شده و طرفداران زیادی هم دارد.

جنس پارچه‌ی این مانتو پلی‌استر است. مانتو زنانه اکزاترس طراحی ساده‌ای دارد، اما در قسمت پایین کمی چین دارد و به حالت دامنی دوخته شده است. همچنین آستین این مانتو مدل کیمینو است. این مانتو پارچه‌ی بسیار سبک و راحتی دارد، اما اصلا بدن‌نما نیست و با خیال راحت می‌توانید آن را بپوشید.

دوخت این مانتو بسیار تمیز و بدون نقص انجام شده است. برای نگه‌داری از این مانتو حتما لازم است که آن را به خشک‌شویی ببرید. مانتو زنانه اکزاترس یک گزینه‌ی عالی برای استایل‌های روزمره بوده و می‌توانید آن را با آیتم‌های زیادی ست کنید.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر مانتو زنانه مدل اکزاترس، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.