احتمالا جمله‌ی «لباس ندارم بپوشم» برای همه‌ی خانم‌ها، جمله‌ی آشنایی است. بدون شک داشتن یک اتاق پر از لباس‌های مختلف و جذاب، آرزوی هر کسی است تا بتواند هر بار که به بیرون می‌رود یک استایل متفاوت و جدید داشته باشد؛ اما آیا می‌دانستید که برای شیک و خوش استایل بودن لازم نیست همیشه لباس‌های متفاوت بپوشید؟ اگر کمی خلاقیت به خرج دهید می‌توانید لباس‌هایی که دارید را به نحوی باهم ترکیب کنید که هربار استایلی جدید داشته باشید و کسی هم متوجه نشود که شما یک آیتم تکراری را پوشیده‌اید! در این ویدیو مانتوی زنانه اکزاترس را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید حداقل ۶ استایل مختلف را با آن امتحان کنید. برای بررسی این مانتوی خوش‌دوخت و این ۶ استایل جذاب، در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

یک مانتو و ۶ استایل! در این ویدیو می‌توانید متوجه شوید که چگونه به راحتی می‌توان با یک آیتم ساده، استایل‌های مختلفی را امتحان کرد. در این ویدیو مانتوی زنانه اکزاترس را در ۶ استایل مختلف استفاده کردیم.

رنگ مشکی کمی رسمی‌تر بوده و برای قرارهای مهم انتخاب بسیار مناسبی است. استفاده از رنگ‌های خنثی مانند طوسی، کرم و سفید، با هر رنگی به راحتی ست می‌شود و برای موقعیت‌های زیادی مناسب است.

استایل مونوکروم یا تک‌رنگ هم می‌تواند برای کمپ یا پیک‌نیک گزینه‌ای عالی باشد. اگر دوست دارید استایل شما رنگی‌تر باشد، استفاده از رنگ‌های آبی و نارنجی در استایلتان به شما کمک خواهد کرد. (رنگ نارنجی مکمل رنگ آبی نیز هست).

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر مانتو زنانه اکزاترس و ۶ استایل مختلف با آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.