چند سالی است که استایل‌های گشاد و آزاد به خصوص در فصل‌های گرم ترند شده‌اند و علاوه بر زیبایی، راحتی را هم به همراه دارند. در این ویدیو یک ست زیبا با ترکیب مانتو زنانه اکزاترس و دامن زنانه رامکات را در نظر گرفته‌ایم که مناسب آب و هوای گرم است و استایل مد روز و شیکی را برای شما می‌سازد. با در بررسی این دو محصول همراه باشید.

مشاهده محصولات در دیجی‌کالا

دامن از برند ایرانی رامکات است. برند رامکات کار خود را از سال ۱۳۵۹ و با تولید لبا‌س‌های بچگانه شروع کرده است. این برند رفته رفته کار خود را توسعه داد و امروزه لباس‌های متنوعی برای خانم‌ها تولید می‌کند. این دامن در رنگ‌های کرم، مشکی و طوسی تولید شده است. جنس این دامن از الیاف نخی است. مدل دامن ساده است و کمر آن کشی است. یک بند روی کمر کار شده است که می‌توان با آن سایز را تنظیم کرد و شکل بهتری به ظاهر دامن داده است. فرم دامن راسته است و چند پیلی روی آن کار شده است. این محصول دوخت خیلی تمیزی دارد و دو جیب کاربردی هم دارد.

مانتو تولید برند ایرانی اکزاترس است. این برند به همراه برند نیزل از زیر مجموعه‌های شرکت بزرگ آیلار تندیس ایرانیان هستند. مانتوی اکزاترس بلند و جلوباز و خیلی گشاد است. مدل این مانتو تقریبا عبایی محسوب می‌شود و طراحی و پارچه‌ی آن ساده هستند. البته با وجود گره‌هایی که پایین لباس وجود دارند، کمی از سادگی در آمده است. با داشتن یک مانتوی مشکی و ساده مشابه این مانتو، می‌توانید استایل‌های متنوعی داشته باشید و وجود آن در کمد لباس هر خانمی ضروری است.

در نهایت هر دوی این محصولات قیمت خوبی دارند و ترکیب آن‌ها با یکدیگر، یک ست جذاب و کاربردی ایجاد می‌کند. برای بررسی بهتر مانتو زنانه اکزاترس و دامن زنانه رامکات، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.