نیم‌بوت‌ها جز آن دسته از آیتم‌هایی هستند که در استایل‌های مختلف می‌توانند ظاهر شما را جذاب‌تر کنند. در این ویدیو قصد داریم نیم‌بوت زنانه سولا را به شما معرفی کنیم که طراحی آن به صورت بوت چلسی بوده و جنس آن از جیر است. در ادامه برای بررسی این محصول با ما همراه شوید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

به این مدل نیم‌بوت‌ها، چلسی گفته می‌شود و رمز ماندگاری و محبوبیت آن‌ها در سادگی و راحتی این کفش‌هاست. این نیم‌بوت در ۳ رنگ زیتونی، قهوه‌ای و مشکی و در سایزهای ۳۶ تا ۴۰ در سایت موجود است.

برند سولا هم محصولات زنانه و هم مردانه تولید می‌کند. جنس این نیم‌بوت از چرم طبیعی است که می‌تواند جیر یا اشبالت باشد، اما با توجه به نرم و مخملی بودن و پرزهای کوتاه آن، به احتمال زیاد جنس آن جیر است.

نیم‌بوت زنانه سولا بند یا زیپ ندارد و به دلیل کش‌هایی که در دو طرف خود دارد، به راحتی پوشیده می‌شود. ساق آن ۶ سانتی‌متر و پاشنه‌ی آن هم ۳ سانتی‌متر است. در مدل زیتونی، رنگ کش و زیره‌ی کفش به رنگ کرم است که با رویه‌ی سبز رنگ مخملی آن هماهنگی دارد و زیبایی آن را بیشتر کرده است.

داخل نیم‌بوت زنانه سولا کرکی است که در زمستان باعث گرم شدن پاهای شما می‌شود. قسمت انتهایی کفش یک زبانه دارد که به شما کمک می‌کند بهتر آن را بپوشید و قسمت جلویی کفش که طراحی گرد و پهنی دارد و برای افرادی که پنجه‌ی پهنی دارند، مورد بسیار مناسبی است.

خصوصیت بارز نیم‌بوت‌های چلسی، پنل‌های کشی است که در کناره‌ی کفش قرار دارد و باعث انعطاف‌پذیری و راحتی آن‌ها می‌شود. اگر دوست دارید یک بوت کلاسیک و در عین حال شیک و کاربردی داشته باشید، چلسی یک انتخاب مناسب خواهد بود.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی دقیق‌تر با نیم‌بوت زنانه سولا، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.