این روزها کنار آمدن با گرمای عجیب و طاقت‌فرسای تابستان دغدغه‌ی همه‌ی ماست. همه به دنبال راهی هستیم تا زمانی که مجبوریم برای انجام کاری به بیرون برویم، کمی تحمل این گرما را برای خود آسان‌تر کنیم. یکی از این روش‌ها، انتخاب یک لباس مناسب است. جنس پارچه‌ی لباس و رنگ لباس شما تاثیر بسیار زیادی در این موضوع خواهد داشت. در این ویدیو با ما همراه باشید تا یک پیراهن زنانه از برند اکزاترس را باهم بررسی کنیم که می‌تواند یک انتخاب عالی برای این روزهای گرم باشد. این پیراهن قد بلندی دارد و از جنس لینن است؛ در نتیجه شما می‌توانید آن را به عنوان مانتو هم برای بیرون بپوشید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

این پیراهن از برند ایرانی اکزاترس بوده و در دو سایز مدیوم و لارج و در ۳ رنگ سبز تولید شده و قابل خرید است. این پیراهن از جنس لینن است و قد بلندی به اندازه‌ی ۱۲۰ سانتی‌متر دارد. آستین‌های این پیراهن بلند هستند، اما تا روی مچ دست نمی‌رسند و بلندی آن‌ها ۵۰ سانتی‌متر است.

قسمت سر آستین این پیراهن کش‌دوزی شده است، یقه‌ی آن مدل ایستاده و قسمت پایین تنه‌ی آن هم مدل دامنی و چین‌دار است. همچنین جلوی پیراهن ۳ دکمه دارد که توسط آن باز و بسته می‌شود. این پیراهن یا مانتو برای استفاده‌ی روزمره یک انتخاب بسیار مناسب است؛ شما می‌توانید آن را هم با کالج و صندل و هم با کفش‌های اسپرت ست کنید و استایل‌های متفاوتی داشته باشید.

پارچه‌ی لینن از الیاف گیاه کتان تولید می‌شود و در عین زیبا و بادوام بودن، با محیط‌زیست هم سازگاری دارد. این پارچه بافت نرم و لطیفی دارد و با شست‌وشو نرم‌تر هم می‌شود. سبک بودن، ضدحساسیت و ضدباکتری بودن از ویژگی‌های این پارچه هستند.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر پیراهن زنانه از برند اکزاترس، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «پیراهن زنانه اکزاترس» در یوتیوب