برای شرکت در دورهمی‌ها و مهمانی‌های صمیمانه، داشتن استایلی که هم شیک و چشمگیر باشد و هم راحت اولویت تمام خانم‌هاست. در این ویدیو قصد داریم لباسی را به شما معرفی کنیم که این ویژگی‌ها را دارد. با ما همراه باشید تا پیراهن زنانه گردیه را بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برند ایرانی «گُردیه» در سال ۱۳۹۰ توسط برند سرژه متولد شد و در سایه‌ی تجربه‌ی ۲۰ ساله‌ی این مجموعه به کمال رسید. وجه تمایز این دو برند بیشتر در نوع طراحی و سبک محصولات آن‌هاست. نام زیبا و اصلی گردیه برگرفته از شاهنامه است. هوشمندی در عین زیبایی و جسارت همراه با لطافت از ویژگی‌های اصلی گردیه هستند.

پیراهن زنانه گردیه یک لباس با چند کاربرد است و می‌توان آن را هم در مهمانی‌ها پوشید و هم به عنوان مانتو. جنس پارچه‌ی این پیراهن از الیاف نخی و خیلی خنک است. پترن این لباس هندسی است و روی زمینه‌ی قهوه‌ای رنگ آن اشکالی به رنگ نارنجی و سفید نقش بسته‌اند. این رنگ‌بندی کمک می‌کند که آیتم‌های دیگه‌ی استایل‌تان را از بین این رنگ‌ها انتخاب کنید.

قد آستین این پیراهن ۵۵ سانتی‌متر است ولی اغلب در لباس‌های زنانه‌ی آستین بلند، قد آستین ۶۰ سانتی‌متر است و آستین این پیراهن ممکن است برای بعضی از خانم‌ها مقداری کوتاه باشد. قد پیراهن ۸۰ سانتی‌متر است. یقه‌ی لباس به صورت کراواتی است و بند آن را می‌توان به صورت کراوات یا پاپیون گره زد. پایین لباس به صورت دامنی دوخته شده است و چین‌دار است. همین چین در سرآستین و سرشانه هم استفاده شده است. سرآستین لباس با دو دکمه‌ی کوچک و حالت بندینک بسته می‌شود.

این پیراهن به خاطر فرم دوخت و دامن چین‌دار، برای هر اندامی می‌تواند مناسب باشد. با بستن یک کمربند به روی آن هم می‌توانید استایل متفاوتی به آن بدهید. با پوشیدن یک شلوار اسکنینی و شال یا روسری، این پیراهن برای استایل‌های خیابانی هم مناسب خواهد بود.

برای بررسی بهتر پیراهن زنانه گردیه، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.