به طور کلی یکی از محبوب‌ترین آیتم‌های لباس برای آقایان، پیراهن مردانه است. شما با یک پیراهن مردانه‌ی شیک می‌توانید استایل‌های مختلفی از رسمی گرفته تا بوهو و کژوال داشته باشید. در این ویدیو قصد داریم یک مدل پیراهن مردانه از برند وینترهارت را با شما بررسی کنیم که می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای تابستان باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

وینترهارت برندی است که بر روی سبک زندگی ماجراجویانه تمرکز دارد. در وینترهارت، سن و سال اهمیتی ندارد؛ بلکه نگرش به زندگی مهم است. در نتیجه، تمام افرادی که می‌خواهند احساس خوبی از آنچه می‌پوشند داشته باشند و در عین حال به کیفیت و جزئیات اهمیت می‌دهند، مشتری این برند هستند.

جنس پیراهن مردانه وینترهارت از جین کاغذی بوده و رنگ آن آبی روشن است. (البته در رنگ آبی تیره هم موجود و قابل خرید است). این پیراهن یقه‌ی برگردان دارد، آستین‌های آن بلند است که با سرآستین بسته می‌شوند و یک جیب کوچک هم روی آن دوخته شده که بیشتر جنبه‌ی تزئینی دارد.

برای اینکه یقه‌ی لباس ایستاتر و بهتر بایستد، دو دکمه‌ی کوچک هم روی آن دوخته شده است. برش و دوخت این پیراهن خیلی تمیز بوده و برای اینکه طراحی آن کمی از حالت ساده فاصله بگیرد، قسمت پایین لباس به شکل هلال طراحی و دوخته شده است.

دکمه‌ها و جادکمه‌ها نیز خیلی خوب و تمیز قرار گرفته‌اند که نشان از کیفیت بالای محصول هستند. جنس این پیراهن نیز بسیار لطیف و مرغوب بوده ولی دوام آن در طولانی مدت مشخص می‌شود.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر پیراهن مردانه وینترهارت، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «پیراهن مردانه وینترهارت» در یوتیوب