برای افرادی که در حوزه‌ی مد و فشن فعالیت می‌کنند یا از دنبال کردن روند مد لذت می‌برند، آشنایی با ترندهای روز یک کار هیجان‌انگیز محسوب می‌شود؛ اما مطلع شدن از ترندهای ایران معمولا کار سخت به نظر می‌رسد. اما با نگاه کردن به ویترین مغازه‌ها و دنبال کردن کالکشن‌های برندهای ایرانی، می‌توانیم ببینیم که طراحان چه پیشنهاداتی دارند و چه مدل‌هایی وارد بازار پوشاک ایران شده است. در این ویدیو قصد داریم یکی از ترندهای جدید امسال را که کفش‌های طلقی هستند بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

یکی از آیتم‌هایی که امسال ممکن است امسال زیاد دیده باشید، کفش‌ها و صندل‌های طلقی هستند. البته کفش‌های طلقی را در کالکشن برندهای Inditex که بزرگ‌ترین کمپانی مد جهان است و شامل برندهایی مثل Zara، Pull & Bear و Bershka می‌شود هم می‌توانید ببینید. از مهم‌ترین ویژگی این صندل‌ها و کفش‌ها، ظاهر شفاف و شیشه‌ای و زیبایی خاص آن‌هاست. این کفش‌ها از چند لایه طلق مقاوم ساخته می‌شوند و در استایل‌های متفاوت در تابستان می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

جنس رویه‌ی این کفش چرم مصنوعی است و زیره‌ی آن از پلی‌اورتان تولید شده است. این کفش زیره‌ی تخت و در قسمت پنجه حالت نوک تیز دارد و در کناره‌های کفش از طلق استفاده شده است. این کفش‌ها برای مهمانی‌ها، دورهمی‌ها و استفاده‌ی روزمره مناسب‌اند؛ اما باید بدانید که کیفیت آن‌ها بسیار پایین است و با دیدن آن می‌توانید متوجه بوی بد و متریال بی‌کیفیت در ساخت آن شوید. همچنین طلق استفاده شده در این کفش خیلی باکیفیت نیست. علاوه بر این‌ها، زیره و رویه‌ی کفش خیلی محکم نیستند و فقط با چسب به هم متصل‌اند.

برای بررسی کامل‌تر کفش زنانه طلقی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.