داشتن یک کفش خوب و مناسب، یکی از مهم‌ترین قدم‌ها برای شروع ورزش است. شما با پوشیدن یک کتانی خوب در هنگام ورزش می‌توانید از مشکلاتی مانند پادرد و زانودرد جلوگیری کنید. در این ویدیو قصد داریم کفش ورزشی زنانه ۳۶۱ درجه را با شما بررسی کنیم که می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

جنس رویه‌ی این کفش از مش و چرم مصنوعی بوده و زیره‌ی آن از جنس ترموپلاستیک-پلی‌اورتان است. این کتانی با بند باز و بسته می‌شود و در ساخت آن از تکنولوژی‌های خاصی استفاده شده است. پارچه‌ی مش باعث می‌شود تا هوا درون آن جریان پیدا کند و پا عرق نکند و زیره‌ی کفش به دلیل داشتن بالشتک‌های هوا، فشار وارده به پا را کم می‌کند. کفی این کتانی نیز قابلیت ارتجاعی دارد.

اسم‌گذاری این برند بسیار هوشمندانه انجام شده است؛ همان‌طور که می‌دانید، دایره ۳۶۰ درجه بوده و نشانه‌ی کامل بودن است، اما ۳۶۱ درجه چیزی فراتر از کامل بودن است! یک درجه فراتر از اشتیاق و یک درجه فراتر از کامل بودن، شعارهایی است که این کمپانی برای تشویق مردم به ورزش، با صرف هزینه‌ی کمتر و کیفیت بهتر انتخاب کرده است.

برندهایی مانند آدیداس و پوما حدود ۱ قرن است که سابقه دارند و امروزه به این کیفیت و موفقیت دست پیدا کرده‌اند؛ اما ۳۶۱ درجه‌ی ساخت چین مانند یک جوان ۱۹ ساله در برابر آن‌ها ایستاده و با آن‌ها به رقابت می‌پردازد. سال ۲۰۰۵ مجله‌ی فورد این شرکت را جز ۵۰۰ شرکت برتر چین قرار داد.

پکیجینگ این کفش بسیار جالب بوده و به جزئیات توجه زیادی شده است. یک جفت قالب هم درون پکیج این کفش وجود دارد که کمک می‌کند تا ظاهر و فرم کفش حفظ شود. زیر جعبه هم جدول انتخاب سایز برای کشورهای مختلف نوشته شده است.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر کفش ورزشی زنانه ۳۶۱ درجه، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «کفش ورزشی زنانه ۳۶۱ درجه» در یوتیوب