یکی از اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین اکسسوری‌ها چه برای خانم‌ها و چه برای آقایان، کلاه است. هر زمان که احساس کردید استایل شما چیزی کم دارد، با اضافه کردن یک کلاه مناسب، می‌توانید استایلتان را تکمیل کنید و حتی جذابیت بیشتری به آن بدهید. همچنین استفاده از کلاه در تابستان می‌تواند نقش محافظتی هم برای شما داشته باشد و از پوست صورت شما در برابر آفتاب و اشعه‌ی UV محافظت کند. این روزها کلاه‌ها یکی از ترندترین اکسسوری‌ها هستند و مدل‌های بسیار متنوعی را می‌توانید در کالکشن برندها ببینید. یکی از این ترندهای جذاب، کلاه‌های باکت یا Bucket Hats هستند که طراحی بسیار جالب و خاصی دارند. در این ویدیو قصد داریم کلاه باکت زنانه مدل اسپیور را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کلاه جذاب از برند اسپیور است. کار این برند تولید اکسسوری و لباس برای خانم‌ها و آقایان است. جنس این کلاه از کتان بوده و دوخت‌های بسیار دقیق و تمیزی دارد. مدل آن باکت لبه کوتاه است. اگر فرم صورت پر و گردی دارید، بهتر است که از باکت‌های لبه بلند استفاده کنید.

کلاه باکت زنانه مدل اسپیور در رنگ‌های زرشکی، نارنجی، بنفش و طوسی هم تولید شده و مزیت آن دو رو بودن آن است و به همین دلیل می‌توانید در استایل‌های متفاوت‌تری از آن استفاده کنید.

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید، این است که کلاه‌های باکت علاوه بر جنبه‌ی تزئینی، می‌توانند از صورت شما در مقابل آفتاب و باران محافظت کنند. داشتن یک اکسسوری ساده مانند این کلاه می‌تواند استایل شما را متفاوت‌تر و خاص‌تر کند.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر کلاه باکت زنانه اسپیور، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.