بدون شک همه‌ی شما می‌دانید که استفاده از یک کمربند مناسب چگونه می‌تواند استایل و ظاهر شما را دگرگون کند. از طرفی دیگر، کیف‌ها از جمله اکسسوری‌های ضروری در هر استایلی هستند و می‌توانند یک آیتم تکمیل کننده در استایل شما باشند. در این سری از ویدیوهای تلنت تصمیم داریم یک مدل کیف‌پول و کمربند از برند چرم درسا را با شما بررسی کنیم که طراحی بسیار شیک و خاصی دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

این روزها کمتر کسی وجود دارد که برند درسا را نشناسد؛ این برند حدود ۳۰ سال است که قدمت دارند و به یکی از محبوب‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات مد و فشن در ایران تبدیل شده‌اند.

هردوی این آیتم‌ها از جنس چرم طبیعی هستند؛ کیف‌پول چرم درسا طراحی ساده و مینیمالی داشته، رنگ آن خاکستری تیره بوده و ابعاد آن نیز معادل ۱۴*۱۰*۱ سانتی‌متر است. روی کیف ۶ قسمت برای قرار دادن کارت بانکی و کارت شناسایی قرار دارد و داخل آن هم می‌توانید اسکناس قرار دهید؛ اما جایی برای سکه و عکس‌ پرسنلی ندارد.

کمربند چرم درسا از جنس چرم طبیعی بوده و پهنایی به اندازه‌ی ۳ سانتی‌متر دارد. این کمربند طراحی و پترن پوست ماری دارد و در رنگ سفید و مشکی تولید شده است؛ این موضوع باعث می‌شود تا بتوانید از آن در استایل‌های مختلفی استفاده کنید. سگک کمربند هم طراحی ساده و بیضی شکلی دارد.

اغلب کمربندها سایزبندی دارند و برای افراد با دور کمرهای مختلف، مناسب‌اند. این کمربند برای افرادی با سایز Small بوده و طول آن ۹۰ سانتی‌متر است.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر کیف‌پول و کمربند چرم درسا، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «کیف‌پول و کمربند چرم درسا» در یوتیوب