در موقعیت‌های رسمی یا برای رفتن به مهمانی، هر خانمی به یک کیف با ظاهری شیک و رسمی نیاز دارد. این کیف بسته به سلیقه و نوع و رنگ استایل رسمی می‌تواند بزرگ، کوچک، مشکی یا رنگی باشد. در این ویدیو یک کیف باکیفیت با طراحی شیک و مینیمال انتخاب کردیم که می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای استایل‌های رسمی باشد. با ما همراه باشید تا کیف رودوشی زنانه آرتمن را باهم بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

کیف رودوشی زنانه آرتمن بسته‌بندی عالی و شیکی دارد که یادآور برندهای گران‌قیمت و لوکس است. جنس این کیف چرم طبیعی به رنگ بژ است. بند دوشی این کیف خیلی بلند نیست و قابلیت تنظیم دارد. یرق‌آلات این کیفیت زیبا و ظریف هستند اما هنگام بلند یا کوتاه کردن بند کیف ممکن است روی آن‌ها خط و خش به وجود بیاید.

با توجه به ارتفاع بند این کیف، از آن به عنوان کیف دستی هم می‌توان استفاده کرد. درب این کیف با استفاده از مگنت باز و بسته می‌شود و داخل کیف دو جیب کوچک تعبیه شده است که یکی از آن‌ها با زیپ بسته می‌شود. داخل این کیف آسترکشی شده است که دوخت تمیزی دارد.

فرم این کیف زنانه مربعی است و ابعاد آن ۲۴ در ۲۵ سانتی‌متر و پهنای آن ۱۰ سانتی‌متر است. درنهایت این کیف نکات مثبت زیادی نسبت به معایب آن دارد. با توجه به دوخت تمیز و بی‌نقص آن، آسترکشی داخلی، ابعاد و جنس خوب چرم این کیف ارزش خرید و استفاده در موقعیت‌های رسمی و مهمان‌ها را دارد.

برای بررسی بهتر کیف رودوشی زنانه آرتمن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.