کیف‌ها یکی از اکسسوری‌های اصلی هستند که وجود آن‌ها در هر استایلی ضروری است. امروزه تنوع مدل و رنگ برای کیف‌ها بسیار زیاد است و شما می‌توانید متناسب با سبک استایلی که دارید، بهترین مدل را انتخاب کنید. شما به کمک یک کیف شیک می‌توانید جذابیت استایلتان را چند برابر کنید. در این ویدیو قصد داریم کیف رودوشی زنانه کالینز را بررسی کنیم که طراحی بسیار ساده اما شیکی دارد و در استایل‌های زیادی می‌توانید از آن استفاده کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

کالینز یک برند ترک است و در طیف گسترده‌ای محصولاتی را برای خانم‌ها و آقایان و حتی بچه‌ها، تولید می‌کند؛ اما دلیل اصلی محبوبیت و معروفیت این برند، محصولات جین این شرکت است. برند کالینز از سال ۱۹۸۳ کار خود را شروع کرده و حدودا ۴۰ سال سابقه‌ی کار در این زمینه را دارد. می‌توان گفت که محصولات این برند از کیفیت خوبی هم برخوردارند.

کیف رودوشی زنانه کالینز از جنس PVC است. باز و بسته شدن آن به همراه یک زیپ انجام می‌شود و محفظه‌ی اصلی آن هیچ قسمت جدا کننده یا جیبی ندارد، اما روی قسمت بیرونی کیف یک جیب وجود دارد که می‌توانید کارت بانکی خود را داخل آن قرار دهید و در نتیجه دسترسی راحت‌تری به آن داشته باشید.

بند این کیف رودوشی بلند است و قسمتی از آن هم توسط زنجیر تزئین شده است. ابعاد این کیف رودوشی معادل ۶*۱۲*۱۰ سانتی‌متر است. این مدل از کیف کالینز، رودوشی بوده و این موضوع آن را برای استایل‌های روزمره تبدیل به گزینه‌ی ایدئالی می‌کند. اندازه‌ی این کیف خیلی بزرگی نیست، اما جای کافی برای وسایل ضروری روزمره‌ی ما را دارد.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر کیف رودوشی زنانه کالینز، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.