نحوه‌ی انتخاب لباس برای تابستان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با انتخاب کردن و پوشیدن یک دست لباس باکیفیت و مناسب شما می‌توانید از خودتان در برابر کرما محافظت کنید. لباس شما اگر کیفیت پایینی داشته باشد بعد از چند بار پوشیدن بوی نامطبوعی به خود می‌گیرد و دیگر قابل استفاده نخواهد بود؛ بنابراین بهتر است تا در انتخاب لباس دقت زیادی به خرج دهید. در این ویدیو یک ست لباس مردانه مناسب برای تابستان و آقایان جوان به شما معرفی خواهیم کرد.

مشاهده محصولات در دیجی‌کالا

در این ویدیو دست پر با یک ست لباس تابستانی برای آقایان با شما هستیم؛ شلوار جین از برند کوی، تیشرت از برند گری و کفش هم از برند کروماکی، که هر سه این برندها ایرانی هستند.

کوی در نام‌گذاری شلوارهای جین مردانه، اسم‌گذاری بامزه‌ای دارد؛ اسم شلوارها «بابا»، «دایی» و «عمو» هستند که شلواری که در این ویدیو بررسی می‌کنیم از کالکشن بابا است. این شلوار در دو رنگ دیگر یعنی آبی تیره و خاکستری هم عرضه شده و از سایز Small تا XXLarge موجود است. طراحی ساده با فاق متوسطی دارد و مدل آن نیز راسته است. زیپ و دکمه‌ی آن از جنس فلز بوده و دوخت نسبتا تمیزی دارد که با رنگ سبز انجام شده است.

مدل تیشرت گری اورسایز است. طرح راه‌راه با آستین‌های کوتاه دارد و یقه‌ی آن نیز به صورت گرد دوخته شده است. این تیشرت هم از سایز Small تا XXLarge موجود است.

برند کروماکی، تولیده کننده‌ی محصولات چرمی با بیش از ۳۰ سال سابقه‌ی کاری در ایران است. در حال حاضر این برند با تنوع بیش از ۱۰۰۰ محصول چرمی، سبد کالایی نسبتا مطلوبی را ایجاد کرده و هدف این مجموعه در جهت تکمیل کردن این سبد است. این کتانی از جنس چرم مصنوعی و زیره‌ی آن از جنس پلی‌اورتان است.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر این ست لباس مردانه‌ی تابستانی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «یک ست لباس مردانه تابستانی» در یوتیوب