گوشواره اکسسوری بسیار جذابی است که با توجه به سایز (معمولا) کوچک آن، می‌تواند تاثیر چشمگیری در خوش‌پوشی و حتی چهره‌ی شما داشته باشد. این اکسسوری هم مانند دیگر آیتم‌های اکسسوری آنقدر متنوع و جذاب طراحی می‌شود که هر تعداد از آن را داشته باشید باز هم کافی نیست. در این ویدیو قصد داریم ۴ مدل گوشواره جذاب زنانه از بادی اسپینر را بررسی کنیم که هرکدام به تنهایی بسیار زیبا هستند و در استایل‌های مختلفی ست می‌شوند.

مشاهده محصولات در دیجی‌کالا

اکسسوری (accessory) یک کلمه‌ی انگلیسی است ولی ما هم زیاد از آن استفاده می‌کنیم چون در زبان فارسی معادل رایجی برای آن وجود ندارد اما معنی تحت‌اللفظی آن، «لوازم جانبی» است. در دنیای مد و فشن به هرچیز به غیر از لباس اصلی، اکسسوری گفته می‌شود. اکسسوری‌ها دو دسته هستند:‌ حمل کردنی و پوشیدنی. پوشیدنی‌ها شامل شال، روسری، جواهرات، ساعت و… می‌شوند و کیف پول، کیف دستی، چتر و… از مثال‌های اکسسوری حمل کردنی هستند.

بعضی افراد معتقد هستند اکسسوری‌ها در درجه‌ی دوم اهمیت برای استایل قرار دارند و فقط جنبه‌ی تزیینی دارند ولی اگر آن‌ها را به درستی انتخاب کنید، باعث می‌شود که یک استایل یکنواخت و ساده تبدیل به استایل چشمگیر با رنگ‌های دارای هارمونی شود.

برند بادی اسپینر یک برند موفق ایرانی در زمینه‌ی تولید لباس و اکسسوری برای خانم‌ها و آقایان است. ۴ گوشواره‌ای که در این ویدیو بررسی می‌کنیم به خاطر شکل، فرم و رنگ خاصشان انتخاب شده‌اند. این گوشواره‌ها را می‌توانید در استایل‌های مختلف استفاده کنید. قیمت این گوشواره‌ها با توجه به کیفیت و مدل‌شان مناسب است اما دو نکته در مورد آن‌ها وجود دارد؛ اول اینکه مشخص نیست در گذشت زمان رنگ آن‌ها ثابت می‌ماند یا نه و دوم اینکه میخ بعضی از این گوشواره چندان محکم و مقاوم نیست و موقع استفاده کمی خم می‌شوند.

برای بررسی بهتر این ۴ مدل گوشواره جذاب زنانه از بادی اسپینر، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.