مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکبه دنبال آرامبخش فوری می‌گردید؟! عطرهایی که بوی وانیل دارند را بشناسید!

به دنبال آرامبخش فوری می‌گردید؟! عطرهایی که بوی وانیل دارند را بشناسید!

خانم‌های زیادی به سمت عطرهای شیرین کشش دارند؛ در این میان عطرهای وانیلی یک انتخاب جذاب و لطیف باشند. دایره بوی وانیل در عطرها هم به قدری متنوع است که در همین راسته وانیلی‌ها می‌توانید گم شوید.

عطر با بوی وانیل

این مطب برای شما است که «وانیل» دوست هستید و شاید دانسته و نادانسته به سمت آن بروید. عطری محبوب با ترکیبی گرم و شیرین که «آرامش بخش» است. در واقع، وانیل به عنوان یک تقویت کننده خلق و خو شناخته شده است.

بد نیست کمی در این باره اطلاعات بگیریم که عطر محبوبمان از کجا آمده است و بعد به سراغ باقی موارد برویم. وانیل در اصل تنها میوه خوراکی در خانواده ارکیده است. ماده‌ای همه کاره که با بسیاری از رایحه‌های دیگر به خوبی بازی می‌کند و آن را برای فرمولاسیون عطرهای بی‌پایان به اوج خودش می‌رساند.

عطر با بوی وانیل

در حالی که استفاده از عطرهای وانیلی در تمام سال شگفت‌انگیز است، اما قطعا عطرهایی وجود دارند که به لطف نت‌هایی مانند گل‌های تازه یا گل رز برای ماه‌های گرم‌تر، انتخاب بهتری هستند. نت هم برایتان توضیح دهیم که به گروه‌هایی از رایحه‌ها اشاره می‌کند که پس از استفاده از یک عطر، احساس می‌شوند.

از طرف دیگر، عطرهای وانیلی که با ادویه‌ها یا نت‌های چوبی تکمیل می‌شوند برای پاییز و زمستان عالی هستند. اما اگر صادق باشیم، صرف نظر از فصل، رایحه‌ای را انتخاب کنید که با شما حرف می‌زند؛ چراکه در این مورد آدم‌ها سلیقه‌های بسیار متقاوتی دارند و بسیاری از فرمول‌ها و راهکارها را از کار می‌اندازند.

عطر با بوی وانیل

پس خواه خود را یک دختر خوش ذوقِ بی‌نظیر می‌دانید یا فقط دوست دارید رگه‌هایی از شیرینی را در عطر خود استشمام کنید، وانیل می‌تواند همه این کارها را انجام دهد.

این عطر یکی از انتخاب‌های اَدل هم هست. عطری بسیار محبوب که کمتر کسی می‌تواند در مقابل آن مقاومت کند. اگر در انتخاب آن شک دارید و به قولی؛ ۵۰ به ۵۰ هستید، شک را کنار بگذارید چراکه این عطر شما را به هیچ وجه ناامید نمی‌کند.

ممکن است انتظار چیزی فوق‌العاده شیرین با نت‌های فریزیا و آلو را داشته باشید، اما نت‌های اصلی این عطر چوب‌های کهربا و ترمه هستند و بویی خاکی را به شما می‌دهند.

این برند و عطرهای لوکسی که می‌سازد؛ از محله‌های شهر نیویورک الهام گرفته است. عطری وحشی که می‌تواند همه نگاه‌ها را به سمت شما برگرداند!

عطر با بوی وانیل

البته این عطر در تعداد محدودی ساخته می‌شود و برای همین پیدا کردنش می‌تواند هم سخت و هم پر هزینه باشد. هزینه‌ای که البته برای خاص بودن می‌پردازید.

این برند که کاملا شناخته شده است با این عطر وانیلی خود شما را راهی شب‌های اواخر تابستان می‌کند. این رایحه آرامش بخش و انرژی‌زا از جوهره گل رز و یاس با رایحه‌ای با طراوت از وانیل نمکی درست شده است.

عطر با بوی وانیل

عطری منحصر به فرد که جایزه‌های معروفی مانند Allure Best of Beauty Scent ۲۰۲۲گرفته است.

گرچه نام این عطر Black Opium است، اما این عطر نمادین به لطف نت‌های قهوه، گل‌های سفید و وانیل، هم شیرین و هم گرم است و زمانی که آب و هوا به سمت سرما می‌رود، بهترین گزینه است.

عطر با بوی وانیل

شاید خنده‌تان بگیرد و باور نکنید اما نام این عطر برگرفته از یکی از دسرهای مورد علاقه کریستین دیور است. شیرینی واقعی این عطر یک راز است که هیچکس تمی تواند دقیقا توضیح مواد آن را بدهد.

 

این عطر به اندازه همان دسر، افسانه‌ای و لذیذ است، با نت‌های خوراکی که شامل وانیل، کاکائو و پرتقال می‌شوند.

اگر دوست دار ترنج و یاس هستید و وانیل هم جایگاه ویژه‌ای در قلبتان دارد؛ حتما این عطر می‌تواند خوشحالتان کند.

عطر با بوی وانیل

رایحه‌ای گرم که تداعی‌گر بوی گلهاست و می‌تواند بدون اینکه حوصله شما را سر ببرد، روزهای زیادی همراهی‌تان کند.

عطر با بوی وانیل

ویلو اسمیت بازیگر و خواننده، امریکایی هم یکی از کسانی است که تبلیغ این عطر را در این سال‌ها انجام داده است.

عطر به ما خاطراتمان را یادآوری می‌کند، عطر باعث به یاد ماندن ما می‌شود و یکی از این عطرهای وانیلی Dulce Eau است که پایه آن مُشک است. این عطر بیست و سه سال دارد و همه این سال‌ها پرفروش و پر طرفدار بوده است.

عطر با بوی وانیل

لیست وانیلی‌ها زیاد است و طولانی اما این هفت برندی که برایتان گفتیم از بهترین‌های این سری هستند.

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید