مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهدسته‌بندی نشدهترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

تناسب اندام و لاغری در روزگاری که عوامل متعددی دست به دست هم داده‌اند تا انسان مدرن را دچار اضافه وزن کنند، رویای بزرگی است! از غذاهای فست فودی گرفته، تا سبک زندگی پر از استرس، تا ساعت‌ها کار بی‌وقفه و پشت میز نشینی، همه و همه باعث می‌شود تا فرصت کافی برای رژیم گرفتن، باشگاه رفتن، پیاده روی و کاهش وزن پیدا نکنید. با این حال دانستن ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، کمک می‌کند تا در عین حال که اضافه وزن دارید، خوشتیپ به نظر برسید!

ترفندهای لاغری برای خانم‌ها

اجازه بدهید معرفی ترفندهای لاغری را از افرادی شروع کنیم که همیشه دغدغه زیباتر به نظر رسیدن دارند. نگران نباشید، ما به شما نکات ساده‌ای را خواهیم گفت که جذاب‌تر به نظر برسید. زیرا هرچه زیباتر باشید، احساس بهتری نسبت به خود خواهید داشت و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنید.

 • لباس زیر جدید بخرید

لباس زیری که در اثر شستشو شل شده است، نمی‌تواند به خوبی بدن شما را جمع کند. لباس‌زیرهای فنری و اسفنجی را کنار بگذارید.

 • کفش پاشنه بلند بپوشید

بله! حق دارید. کتانی‌ها هم راحت هستند، هم پیاده روی و رانندگی با آن‌ها لذت‌بخش است، هم به‌راحتی با شلوار جین و انواع لباس‌ها هماهنگ می‌شوند. اما یکی از ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، پوشیدن کفش پاشنه بلند است. برای اینکه پاهای شما لاغرتر و کشیده‌تر به‌نظر برسند، چاره‌ای ندارید جز اینکه به قول قدیمی‌ترها، پاشنه تق‌تقی‌های خود را از کمد بیرون بیاورید.

ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد

 • لباس‌هایی با برش عمودی بپوشید

برش‌های عمودی مانند برش از سرشانه یا برش پرنسسی باعث ایجاد خطای دید در بیننده می‌شوند و اندام شما را لاغر از آنچه که هست نمایش می‌دهند.

ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد

 • پیراهن‌هایی با مدل ساعت شنی بپوشید

پیراهن‌های ساعت شنی به کمر می‌چسبند و فرم کمر شما را باریک‌تر نشان می‌دهند. از طرفی این پیراهن‌ها اگر بلند باشند، قد شما را هم بلندتر نشان می‌دهند و باعث می‌شوند اضافه وزن شما دیده نشود. اگر پیراهن ساده دارید و فرم آن ساعت شنی نیست، یکی از ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد این است که با یک کمربند، کمر لباس را تنگ کنید تا به بدن بچسبد.

ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد

آقایانی که می‌خواهند لاغرتر به نظر برسند

برای آقایانی که می،خواهند خوش استایل به نظر برسند نیز ترفندهایی وجود دارذ:

 • زاویه دادن به خط مو و ریش

لاغرتر به نظر رسیدن آقایان فقط در گرو نوع لباس پوشیدن آن‌ها نیست. آرایش مو، اصلاح ریش و زاویه دادن به خط مو و ریش خیلی راحت می‌تواند چهره را استخوانی و خط فک روی صورت ایجاد کند. با این تغییرات لاغرتر به نظر می‌رسید.

 • از کلاه استفاده کنید

وقتی اضافه وزن دارید، باید توجه را از اندام خود بردارید. یکی از ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، پوشیده کلاه است. کلاه قد شما را بلندتر می‌کند و اضافه وزنتان را می‌پوشاند.

 • کمربند را حذف کنید

هر چقدر خطوط عمودی روی لباس شما بیشتر باشد، شما لاغرتر دیده می‌شوید. بنابراین به جای کمربندهای قطور دور شلوار از ساسپندر استفاده کنید. اگر پالتو می‌پوشید، کمربند آن را در بیاورید و پالتو بلند را انتخاب کنید.

ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد

 • دکمه‌های ژاکت و سوییشرت را نبندید

ژاکت‌ها و سوییشرت‌ها معمولا در قسمت پایین خود حالت کشبافت دارند. بستن زیپ یا دکمه این لباس‌ها باعث چسبیدن آن‌ها به بالا تنه و ایجاد حالت گرد و توپر خواهد شد. دکمه و زیپ را نبندید و برای اینکه برجستگی‌های شکم و سینه مشخص نشود از تیشرت یا یقه اسکی مشکی استفاده کنید.

 • شال گردن روی شانه بیندازید

یکی از ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، آویزان کردن شال روی شانه است. به‌وسیله شال خطوط عمودی لباس‌هایتان را افزایش می‌دهید و اندام خود را کشیده‌تر نشان می‌دهید.

راهکارهای لاغرتر به نظر رسیدن برای همه

راهکارهایی وجود دارد که باعث می‌شود با اندامی متناسب‌‌تر به نظر برسید، در حالی که  جنسیت و سن و سال نمی‌شناسد و برای همه کاربردی است.

 • لباس طرح‌دار نپوشید

لباس‌های طرح‌دار توجه مخاطب را روی طرح لباس شما جلب می‌کند، بنابراین با دقت بیشتر متوجه اضافه وزن شما خواهد شد. پوشیدن لباس‌هایی با گل درشت، چهارخانه یا شلوغ توصیه نمی‌شود.

 • رنگ تیره بپوشید

یکی از قدیمی‌ترین ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، این است که رنگ تیره بپوشید. رنگ تیره برجستگی‌های بدن را محو می‌کند و باعث می‌شود یکدست و لاغر به نظر برسید. رنگ‌های تیره به‌ویژه مشکی به این علت که هیچ‌گونه سایه‌ای ایجاد نمی‌کنند، کنتراست و تضادی ندارند، بنابراین برای افراد چاق یا دارای اضافه وزن بهترین گزینه‌اند. همه می‌دانند که مشکی جذاب‌ترین رنگ است، به همین دلیل است که هر فرد باید یک لباس مشکی عالی در کمد خود داشته باشد.

خرید تونیک زنانه
ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد

 • لباس‌هایی با یقه v انتخاب کنید

یقه‌های V شکل یا به قول خیاطان قدیمی یقه هفت، با ایجاد خطای دید شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند و توجه را از روی اضافه وزن بدنتان برمی‌دارند.

ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد

یکی از ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، انتخاب شلوار مناسب است. شلوار‌های بگ، مام استایل یا چسبان شما را کوتاه‌تر و چاق‌‌تر نشان می‌دهند و مقدار گوشت اضافه ران و ساق پا را برجسته می‌کنند. شلوار راسته انتخاب کنید و با توجه به استایل خود از ساسپندرهای شیک استفاده کنید تا خطوط عمودی را افزایش دهید.

 • سایز دقیق خود را بدانید و مطابق سایزتان لباس بپوشید

پوشیدن لباس‌های گشاد، راهکار مخفی کردن چربی‌های اضافه بدن نیست. زیرا هرچه لباس گشادتر باشد به همان اندازه چاق‌تر دیده می‌شوید. از طرفی لباس چسبان هم مناسب شما نیست چون باعث چین خوردن گوشت اضافی بدن می‌شود و ظاهر نامناسبی ایجاد می‌کند. سایز دقیقتان را بدانید و مطابق با سایزتان لباس بپوشید.

 • تک رنگ بپوشید

پوشیدن لباس‌های تک رنگ باعث می‌شود اضافه وزن شما دیده نشود.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن ترفندهایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، می‌توانید استایل زیبایی برای خود بسازید. بسیاری از این ترفندها با ایجای خطای دید توجه بیننده را از روی اضافه وزن شما بر می‌دارند، اما فراموش نکنید که بدن شما گول این ترفندها را نخواهد خورد. بنابراین بهترین ترفند بای اینکه به تناسب اندام برسید ورزش مستمر و رعایت یک رژیم تغذیه‌ای اصولی است.

 

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید