مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکحقایقی غیرقابل‌باور از لباس‌های فیلم مشهور «خوک» که با دیدنش برگ‌هایتان می‌ریزد!

حقایقی غیرقابل‌باور از لباس‌های فیلم مشهور «خوک» که با دیدنش برگ‌هایتان می‌ریزد!

نگار نعمتی، طراح لباس معروف ایرانی است که طراحی استایل کاراکترهای فیلم «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی را انجام داده و در لباس‌های شخصیت اصلی این فیلم با نشانه‌هایی ملموس، ارجاعاتی به گروه‌های معروف موسیقی داشته‌است. او سعی داشته با این ارجاعات در هر صحنه، اشاره‌ای به انرژی شخصیت و تصمیمات او داشته باشد.

طراحی لباس فیلم خوک

در ادامه نگاهی داشته‌ایم به ارجاعات نگار نعمتی به گروه‌های مشهور موسیقی در طراحی لباس فیلم خوک. با چی‌بپوشم همراه شوید و در پایان نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ضمنا منبع این محتوا صفحه اینستاگرامی agrandismanmag است.

(انگلیسی: AC/DC) گروه موسیقی راک استرالیایی است که در ۱۹۷۳ توسط مالکوم و انگس یانگ در سیدنی شکل گرفت. هرچند موسیقی آن‌ها به‌صورت‌های مختلف هارد راک، بلوز راک، و هوی متال توصیف شده اما خود گروه سبکشان را به اختصار «راک اند رول» می‌نامد. برادران یانگ نام گروه را از روی علامت برق چرخ خیاطی خواهرشان «مارگارت یانگ» الهام گرفتند. آن‌ها احساس کردند که این نام، نمایانگر سبک موسیقی راک «پرانرژی» و اجراهای «پرقدرت» آن‌ها خواهد بود.

طراحی لباس فیلم خوک

(به انگلیسی: Black Sabbath) گروه هوی متال بریتانیایی است که در سال ۱۹۶۸ در بیرمنگام شکل گرفت و تأثیرات مهم و فراوانی بر این سبک گذاشت. ترکیب اولیه و اصلی گروه متشکل از تونی آیومی، آزی آزبورن، گیزر باتلر و بیل وارد بود. بعد از آن، ترکیب گروه دچار تغییرات بسیاری شده و آمد و شدهایی بین اعضای اصلی صورت گرفته‌است، اما تونی آیومی در تمام سال‌ها پای ثابت گروه بوده‌است. در اصل گروه در سال ۱۹۶۸ در سبک هوی بلوز راک و با نام ارت فعالیتش را آغاز کرد اما در سال ۱۹۶۹ به بلک سبث تغییر نام داد. گروه عمدهٔ اشعار خود را روی موضوعات اسرارآمیز، تیره و ترسناک متمرکز کرده‌است. همچنین بلک سبث آهنگ‌هایی را با مضامین بی‌ثباتی اجتماعی، فلسفه، مذهب، فساد سیاسی، فساد اجتماعی و جنسی، خطرات ناشی از سوءمصرف مواد مخدر و آینده‌نگری ترس و وحشت از جنگ ساخته‌است.

طراحی لباس فیلم خوک

(به انگلیسی: Kiss) نام یک گروه هارد راک و هوی متال آمریکایی است. کیس در دسامبر ۱۹۷۲ در نیویورک آمریکا شکل گرفت. نحوه آرایش و گریم صورت اعضای گروه کیس بر روی صحنه‌های اجرای زنده ویژه بوده‌ است. از کیس در دنیای موسیقی راک به عنوان یک گروه افسانه‌ای و اسطوره یاد می‌شود. این گروه توانسته ۲۴ جایزه گلد برای آلبوم‌های خود کسب کند.

طراحی لباس فیلم خوک

(به انگلیسی: Def Leppard) تأسیس ۱۹۷۷، گروه هارد راک پر سابقه و پرفروش در تاریخ موسیقی راک از کشور انگلستان است. از مشاهیر این گروه بریتانیایی، درامر چیره دست ولی تک دست این گروه، ریک آلن است. آلن در سال ۱۹۸۵ در یک تصادف رانندگی دست چپ خود را از دست داد. با این حال وی با ابتکاری منحصربه‌فرد دستگاه درام خود را طوری تغییر داد که با همان یک دست و به کمک پاهایش قابلیت اجرای زنده را حفظ کرده و کماکان پا به پای گروه به نوازندگی ادامه دهد.

طراحی لباس فیلم خوک

طراحی لباس فیلم خوک

طراحی لباس فیلم خوک

طراحی لباس فیلم خوک

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید