مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانههنرهای تجسمیخانم های ریز نقش بهتر است چه چیزی بپوشند؟

خانم های ریز نقش بهتر است چه چیزی بپوشند؟

خرید لباس برای کسانی که سایز خیلی بزرگ و یا کوچکی دارند همواره یکی از چالش های پیش روی این افراد است. پاچه های بلند شلوارها، سرشانه های افتاده، لباس های اور سایز و یا لباس های چسبان همه و همه می‌توانند تیپ افراد درشت اندام یا ریز نقش را نابود کنند، اما همواره با کسانی مواجه می‌شویم که با هوشمندی در انتخاب تک تک اجزا ظاهری می‌توانند این چالش را به راحتی پشت سر بگذارند.

قانون اول و آخر در انتخاب هر یک از آیتم های لباس برای افراد با سایز خیلی بزرگ یا کوچک این است که سعی کنند بر خلاف جریان سایزشان حرکت کنند. مثلا اگر شما ظاهری ریز نقش دارید باید همیشه به این نکته دقت کنید که از هیچ جزیی در استایل خودتان استفاده نکنید که قد شما را کوتاه تر و یا جثه شما را لاغرتر نشان بدهند. هر انتخابی که باعث بزرگ نمایی لاغری و یا قد شوند باید کنار گذاشته شوند.

رعایت چه مواردی برای خانم های ریز نقش مهم است؟

در این نوشته می‌خواهیم به بررسی چند باید و نباید در انتخاب لباس برای خانم های ریزنقش بپردازیم.

رنگی بپوشید

در انتخاب رنگ برای لباس دست و دل بازی کنید. با توجه به فصل و رنگ پوست، شما قادر هستید با هر رنگی ست شیک و جذابی بسازید، اما باید سعی کنید رنگ بندی استایلتان را مونوکروم انتخاب کنید. حتی اگر تعداد اجزا استایل شما بیش از دو آیتم باشد، بهتر است هارمونی رنگی را حفظ کنید و تا حد امکان یک رنگ بپوشید. این نکته را در نظر بگیرید که رنگ سیاه همیشه جثه شما را لاغرتر نشان می‌دهد، پس خلاف جهت آب حرکت کنید و انتخابی جز رنگ مشکی داشته باشید. برای جذابیت و تنوع بیشتر از اکسسوری های گوناگون استفاده کنید.

مدل پالتو زنانه رنگ نارنجی

خرید انواع لباس زنانه

جادوی پترن ها

در استفاده از بخش هایی از لباس که برای پایین تنه استفاده می‌شوند، مثل شلوار یا دامن باید دقت کنید که از جنس یا طرحی استفاده کنید که توهم بلندی را تقویت کنند؛ الگو های راه راه عمودی از دیرباز تا امروز این کارکرد را به همه دوست داران فشن و مد هدیه کرده‌اند . قدرت این طرح در این است که می‌تواند تصوری از بلندی قد شما ایجاد کند.

فرار از شلوارهای جذب

شما باید از فاق بلند بیشترین استفاده را بکنید. شلوارهای فاق کوتاه یکی از بدترین انتخاب های ممکن برای استایل یک خانم ریز نقش است .همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از شلوارهای جذب که به پا بچسبند، لاغری را بسیار بیشتر از معمول بزرگ نمایی می‌شود. در نتیجه از شلوارهای فاق بلند با سایز خودتان استفاده کنید. پاچه های بیش از اندازه گشاد هم دقیقا همین تاثیر را بر روی نحوه پوشش شما می‌گذارند.

مدل کتونی رنگ مشکی

گردن افراشته زیباتر است

در مورد کمربندها و یقه ها به یاد داشتن این نکته ضروری است، باید باریک انتخاب شوند. انتخاب یقه برای بلوزها و کت ها نقش بسیار پررنگی در تیپ شما دارند. گردنتان را زیر یقه های بلند مدفون نکنید. بلندی گردن شما، بلندی قامتتان را تشدید می‌کند، پس سراغ یقه اسکی یا لباس های یقه بسته نروید. یقه هفت، انگلیسی و گرد انتخاب های بهتری برای افراد ریزنقش هستند.

کت برای زنان ریز نقش

قد لباس های بالاتنه را کوتاه کنید

برای انتخاب بلوز با قد بلند و یا شومیز حتما تردید کنید. شما باید در انتخاب همه آیتم های بالا تنه این مساله را بدانید که تاپ و بلوز شما هر چه کوتاه تر باشند به جذابیت شما می‌افزاید. در مورد جنس و فرم لباس های بالاتنه هم ترفندهایی زیادی وجود دارد که مهم ترین آن ها این است که شما باید از پوشیدن کراپ تاپ ها یا بلوزها پفی بپرهیزید. هرگز فراموش نکنید همه چیز باید دقیقا اندازه شما باشد.

اکسسوری های دوست داشتنی

قبل تر گفتیم سعی کنید کاملا خلاف جهت حرکت کنید، اما این اصل در مورد انتخاب کیف و جواهرات صادق نیست اکسسوری های مختلفی که در خوشتیپ تر شدن شما تاثیرگزار هستند اگر ظریف و کوچک انتخاب شوند تاثیر فوق العاده ای می‌گذارند. بین یک گردنبند زنجیری ظریف طلایی و یک گردنبند بلند مهره ای باید گزینه اول انتخاب شما باشد و اگر پشت ویترین فروشگاه ها از کیف های بلند سردوشی خوشتان آمد هر چه سریع تر راهتان را به سمت کیف های دسته دار با سایز کوچک کج کنید. کیف های بلند و بزرگ جثه شما را ریزتر نشان می‌دهند و این نکته باعث می‌شود استایل کلی شما نامناسب و بد جلوه کند. همچنین شما در انبوهی از اکسسوری های درشت مثل دستنبد و ساعت های سایز بزرگ گم می‌شوید. نباید بگذارید انتخاب اکسسوری با سایز اشتباه به تیپ کلی شما آسیب وارد کند.

اکسسوری ها جذاب زنانه

خرید انواع اکسسوری زنانه

ترفندهای جالب در انتخاب کفش

کمد لباس خانم های ریزنقش پر از کفش های پاشنه بلند و لژدار است. چرا که جادوی کفش پاشنه بلند در این است که به سرعت می‌توانید چند سانت اندازه قد خودتان را افزایش دهید. اما فراموش نکنید که این راه حل ساده اگر با چند ترفند کوچک همراه شود شما نتیجه بهتری می‌گیرید. ست کردن لباس شما با کفش های پاشنه دار قطعا می‌تواند تاثیر بهتری بر پوشش شما بگذارد و باعث افزایش جذابیت شما شوند، اما اگر ریز نقش هستید باید به سراغ کفش های نوک تیز بروید. استایل شلوار راسته و یا دامن کوتاه با کفش نوک تیز راه حلی عالی برای خانم های ریز نقش است. این ترفند به شما آزادی عمل بیشتری می‌دهد تا بتوانید حتی کفش هایی با پاشنه کوتاه تر انتخاب کنید و همچنان قد بلند به نظر برسید.

انواع کفش زنانه رنگ کرم

به راه خودتان بروید اما جذاب بمانید

اگر امضای شخصی خودتان را برای لباس پوشیدن دارید، به طور مثال لباس های اور سایز برای شما جذابند و یا اگر نمی‌توانید خودتان را از فکر پوشیدن لباس هایی با جنس های ضخیم یا پفدار منصرف کنید، ایده ساده فشن و مد روز بودن استایل شما این است هر چه میپوشید از کتهای بلند تک رنگ غافل نشوید. کت های بلند حتی اگر با پلیور اورسایز ست شوند باز هم می‌توانند برگ برنده استایل شما باشند. کیم کارداشایان همواره با استفاده از کت های میدی بلند از انواع ترندهای روز استفاده می‌کند .همچنین یادتان باشد که اگر انتخاب شما لباس هایی با جنس ضخیم تر است استایل شما نباید لایه لایه باشد.
در آخر می‌توان گفت شما با عنوان یک خانم ریزنقش در عین حال که می‌توانید کمدی پر از لباس های رنگارنگ و متنوع داشته باشید یا با انتخاب هوشمندانه هر آیتم از نظر سایز و قد و جنس بسیار به تیپ دلخواهتان نزدیک تر شوید.

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید