مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهدسته‌بندی نشدهروز مجردها چه روزی است؟

روز مجردها چه روزی است؟

همیشه در تقویم بین المللی که مجموعه‌ای از روز های مختلف از جمله روز پدر، روز دختر، روز مادر و سایر مناسبت‌هایی است، در تقویم جهانی نیز یک روز به نام روز مجردها نامگذاری شده است. این روز ریشه‌های خود را در کشور چین دارد و با گذشت زمان به یک روز ویژه برای متاهل شدن افراد مجرد و برگزاری مراسم ازدواج تبدیل شده است.

روز مجردها برای اولین بار در سال ۱۹۹۳ در کشور چین جشن گرفته شده که هدف از برگزاری این جشن یافتن همسر برای افراد مجرد بود.

تاریخ ۱۱ نوامبر (۱۱/۱۱) با ساختار خاص خود و تکرار چهار بار عدد ۱ در این روز، به عنوان روز جهانی مجردها در برخی کشورها جشن گرفته می شود. این روز برای اولین بار توسط دانشجویان مجرد دانشگاه نانجینگ چین جشن گرفته شد و بعد از آن به تدریج در کشورهای دیگر نیز جشن گرفته شد.

در این روز، افراد مجرد چین تنهایی خود را جشن می‌گیرند و با خوردن غذاهای خوشمزه و شرکت در حراجی‌ها که هر سال در چین برگزار می‌شود، از مجرد بودن خود لذت می‌برند. البته، مجرد بودن نیز تا حدی خوب است و افرادی که هنوز ازدواج نکرده‌اند باید این تنهایی را با انتخاب‌های درست یک همسر مناسب پر کنند.

در سال ۲۰۱۱ در پکن، بیش از ۴۰۰۰ زوج در این روز ازدواج کردند. در حالی که در میانگین روزانه در پکن ۷۰۰ جفت ازدواج انجام می‌شود که این یک رکورد برای این شهر به حساب می آید.

چرا باید روز مجردها را دوست داشت؟

چرا باید روز مجرد ها را دوست داشت؟
چرا باید روز مجرد ها را دوست داشت؟

بسیاری از افراد مجرد احساس ناراحتی می‌کنند و فکر می‌کنند که این یک نقطه ضعف است. در صورتی که مجرد بودن به معنای داشتن فرصتی برای تمرکز بر خود و رشد و تعالی است. این مهم می باشد که قبل از اینکه بتوانید دیگران را دوست داشته باشید، باید یاد بگیرید خودتان را دوست داشته باشید.

روز مجرد ها برای افراد فرصتی فراهم می‌کند تا به مجرد بودن خود افتخار کنند و این روزی است که در بسیاری از مناطق جهان این را فرصتی می دانند و این روز جشن گرفته می‌شود.

روز مجردها چه فعالیت هایی قابل انجام است؟

خرید برای خودتان:

بدون شک، دریافت هدیه در روز تولد، کریسمس و سایر مناسبت‌ها لذت‌بخش است، اما آیا مردم واقعا می‌دانند چه چیزی را واقعا می‌خواهید؟ در روز مجردها، می‌توانید برای خودتان خرید کنید. این کادو فقط درباره خرید گل یا یک غذای خوب صحبت نمی‌کنم. امروز روزی مناسب است که در مورد کاری که به راحتی انجام نمی دهید، خرید کنید. امروز روزی است که باید عشق، دوست داشتن و قدردانی واقعی به خودتان نشان دهید.

روز مجردها چه فعالیت‌هایی قابل انجام است؟
روز مجردها چه فعالیت‌هایی قابل انجام است؟

انجام هر کاری که می‌خواهید:

امشب چه چیزی می‌خواهید بخورید؟ دوست دارید تعطیلات به کجا بروید؟ زمانی که مجرد هستید می‌توانید کاری را انجام دهید که شما را خوشحال می‌کند. هیچ نگرانی نداشته باشید.

نوشتن لیستی از قدردانی:

یکی از روش‌های عالی برای جشن گرفتن در روز مجردها، نوشتن یک لیست قدردانی است. این لیست را برای خودتان بنویسید. می‌تواند هر چیزی باشد، مانند رفتن به باشگاه یا پختن یک غذای خوب برای خودتان. لیستی را تهیه کنید و آن را با دوستان تان به اشتراک بگذارید تا افراد دیگر نیز ترغیب شوند این کار را انجام دهند. همه ما باید به درستی عشق به خودمان را یاد بگیریم و جشن بگیریم و آن را گسترش دهیم پس روز مجرد ها بهترین زمان برای انجام این کار است.

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید