مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهسبک زندگیروند جالب مد در بهار ۲۰۱۷

روند جالب مد در بهار ۲۰۱۷

روند مد به ویژه در بهار برای هرکسی که خوش ذوق است یک فرصت جالب برای ایجاد و هماهنگی بین رنگ هاست در این فصل می تواند یک کمد لباس خوش رنگ داشته باشید. در این فصل از رنگ های خیلی خنثی تا رنگ های پالت رنگ می توانیم حرکت کنیم (زرد آفتاب گردان، قرمز گلی ،گلبهی ، قرمز مایل به نارنجی و …).

در این فصل این شما هستید که قانون می سازید می توانید پرنسسی در لباس های گلدوزی شده باشید یا یک ظاهر رادیکال برای خود بسازید که اعتماد به نفس خود را نشان دهید.

صورتی و تعداد زیادی از طیف های آن نقش برجسته ای در هفته مد پاریس در بهار ایفا می کنند. برخی برندهای مطرح از این رنگ به صورت جسورانه ای استفاده می کنند.

در این فصل ۲۰۱۷ پیش بینی می شود که دوباره دهه ۸۰ میلادی را تکرار کنیم. لباس های چین دار، آستین های چین دار گشاد و بلند، سرشانه های پف کرده و …

مدل لباس زنانه گل گلی

مورد دیگر سر تا پا گل گلی پوشیدن است. این موضوع زیاد جالب به نظر نمی رسد صحنه ی شلوغ پر از گل زیاد چشم نواز نیست اما چیزی است که در لباس های این فصل با آن روبرو می شوید.

طرح های راه راه

طرح های گرافیکی راه راه به ویژه در اوایل فصل به عنوان یکی از طرح های پاریس بود. اگر از طرح های گل گلی استقبال نکردید می توانید طرح های راه راه را انتخاب کنید.

مدل کت زنانه راه راه سرمه ای و سفید

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید