مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکرژ لب قرمز ؛ چه بایدها و نبایدهایی دارد که باید به...

رژ لب قرمز ؛ چه بایدها و نبایدهایی دارد که باید به آن‌ها توجه کنیم ؟

رژ لب قرمز یکی از مهیج ترین رنگ‌های رژ است که از دختربچه تا خانم های مسن عاشق آن هستند. اما این رژ لب نیاز به رعایت برخی نکات دارد که بتواند زیبایی بیشتر داشته باشد. نکته مهم پیدا کردن توناژ مناسب با رنگ پوست شماست.

اگر طیف رنگی قرمز شامل یک رنگ بود کار ما بسیار ساده می شد. اما متاسفانه برای خانم ها طیف رنگی قرمز بسیار گسترده است. قرمزهایی که توناژ تیره و روشن های نارنجی و صورتی و حتی آبی! دارند. بنابراین با این شرایط ما باید کدام را انتخاب کنیم؟

رژ لب مناسب انواع پوست

رژ لب مناسب انواع پوست

خانم هایی که رنگ پوست معمولی نسبتا روشن (شماره۲) دارند از قرمزهای بدون هیچ رنگ نارنجی استفاده کنند. اما کسانی که رنگ متوسط رو به تیره دارند (شماره ۴) باید از قرمزهایی استفاده کنند که توناژ نارنجی یا صورتی دارد. خانم ها با پوست تیره (شماره۵) می توانند از قرمزهای تیره تری استفاده کنند. مانند قرمزهای تیره ای که به بنفش تیره مانند شرابی تمایل دارند. اگر از قرمزی که می خواهید بخرید مطمئن نیستید همه طیف های قرمز را روی دست خود بکشید و نسبت به پوست خود بسنجید که کدام مناسب تر است.

 

انواع رنگ پوست

برای مشاهده و خرید انواع رژ لب روی دکمه زیر کلیک کنید

شلوار مردانه

رژ لب قرمز را با هر لباسی استفاده نکنید

مثلا زمانی که شما یک لباس کوتاه سیاه مهمانی پوشیده اید یا یک پیراهن مجلسی طلایی به تن کرده اید همه ی این مکان ها بهترین فرصت برای کامل کردن آرایش خود با رژ قرمز است.
اما با برخی استایل های کژوال که مناسب محل کار یا تحصیل هستند رژ قرمز همگونی ندارد و جلوه ی زیبایی نخواهد داشت.

ست رژلب با لباس

از خط لب استفاده کنید

رژ لب قرمز مستعد پخش شدن است و به آسانی به دور لب ها مالیده می شود و ظاهر شلخته ای برای شما ایجاد می‌کند با کشیدن خط لب این اتفاق کمتر میافتد و همین طور به قرینه سازی خطوط لب نیز کمک می کند. با کشیدن خط لب و پخش کردن آن روی لب به ماندگاری رژ لب خود نیر کمک کنید.

مواظب باشید به دندان هایتان برخورد نکند

رژ لب قرمز و دندان

رژ لب قرمز و دندان های سفید

رژ لب قرمز این ویژگی را دارد که دندان ها را زردتر از آنچه هستند نشان دهد؛ بنابراین قبل از استفاده از رژ قرمز از سفید بودن دندان ها اطمینان حاصل کنید.

 

در بانی مگ بخوانید “روانشناسی پنهان در رنگ رژ لب شما

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید