مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانههنرهای تجسمیقانون های خرید عطر و ادکلن مناسب فصل زمستان

قانون های خرید عطر و ادکلن مناسب فصل زمستان

عکس ها خاطرات را در نگاه ما زنده می‌کنند، اما بوی عطر، شما را از زمان و مکان خارج می‌کند و به دل وقایع و خاطرات می‌برد. احساسات آنگونه که با بو‌ها در ارتباط‌ هستند با هیچ عنصر دیگری نیستند. با همین دلیل می‌توان اهمیت انتخاب عطر و ادکلن را ثابت کرد. اگر برای خرید لباس زمان زیادی را صرف می‌کنید، باید برای خرید عطر و ادکلن زمان بیشتری را در نظر داشته باشید. عطرها مانند امضای شخصی هر فردی در نحوه پوشش و زندگیشان است. با به جا ماندن رایحه عطری در فضا شما می‌توانید وجود آدم های مهم زندگیتان را احساس کنید.

انواع عطر و ادکلن مردانه

عطرها سوار بر نت های موسیقی

عطرها هم از نت های موسیقی پیروی می‌کنند. موسیقی های باخ و بتهوون پس از سال ها برای هر شنونده ای حتی اگر طرفدار موسیقی کلاسیک هم نباشد می‌تواند جذابیت داشته باشد، اما برخی اهنگ ها صرفا برای یک دوره خاص هستند و نه بیشتر. عطر ها شبیه به موسیقی نت های مختلفی دارند. نت های اصلی رایحه ها؛ نت اولیه، میانی و پایانی هستند. نت های اولیه عطر هایی هستند که به محض استفاده از آن ها بوی عطر به مشام شما می‌رسد و آن را احساس می‌کنید، برای مثال مرکبات به عنوان شناخته شده ترین نت های اولیه هستند.

پرتغال بویی تند دارد که در همان ثانیه های ابتدایی محو می‌شود. نت های میانی عطرهایی هستند که پس از استشمام اولیه همچنان شما قادر به احساس آن هستید، “قلب عطر” این اصطلاحی است که برای نت های میانی به کار می‌برند. برای نمونه عطرهای گیاهی مانند رزماری که می‌توانید با استشمام آن به نت میانی یا قلب عطر دست پیدا کنید و در نهایت نت های پایانی، آنچه ماندگار است. این عطر ها شبیه به همان موسیقی های کلاسیک هستند که در تاریخ باقی می مانند. بو هایی ماندگار و سنگین که برای مدت طولانی تر شما آن ها را حس می‌کنید.

ادوپرفیوم مردانه آمواژ Amouage مدل Imitation حجم ۱۰۰ میلی لیتر

ادوپرفیوم مردانه آمواژ

کلمه آمواژ از ترکیب اسم لاتین amour به معنای عشق و یک کلمه عربی تشکیل شده است. آمواژ در سال ۱۹۸۳ توسط سلطان عمان و با کمک متخصصان فرانسوی ابداع شد و از آن سال تا به امروز از رایحه های جذاب برای آقایان به شما می‌رود.

ترکیب پیچیده‌ای از نت‌های بالنگ، جوز، فلفل را اولین رایحه هایی است که با اسپری اولیه به مشامتان می‌رسد. این عطر برای آقایانی جذاب است که علاقمند رایحه های بسیار سنگین و تند هستند.

خرید ادوپرفیوم مردانه آمواژ

نکاتی باریک تر از مو

خرید عطر و ادکلن هم مانند خرید لباس برای فصل های مختلف سال است. برای فصل های سرد از البسه گرم و برای روزهای گرم از پوشاک خنک استفاده می‌کنیم، پوشاکی که گرما را تشدید نکنند. همین قاعده را برای انتخاب و خرید عطر و ادکلن هم باید در نظر داشته باشیم. برای روزهای سرد سال از عطرهای گرم و برای روزهای گرم سال از رایحه های خنک. این دقت و ظرافت در انتخاب می‌تواند شما را به عنوان فردی جذاب معرفی کند.

راهنمای خرید عطر و ادکلن

ادوپرفیوم زنانه هوگو باس Hugo Boss مدل The Scent Private Accord

عطر زنانه هوگو باس

نسخه ای شرقی و مخلوط شده به رایحه‌های خوراکی از عطری که امضای عطار معروف، لوییس ترنر را همراه خود دارد. رایحه ادوپرفیوم زنانه هوگو بسیار ماندگار است و اگر می خواهید تا امضایی شخصی داشته باشید، این رایحه را از دست ندهید. عطر خوش این عطر تا مدت‌ها روی پوست شما باقی می‌ماند، زیرا رایحه خشک می‌شود و به دانه تونکا برشته و پژواک گرمی از آکورد اعتیادآور کاکائو می‌رسد. چنین ترکیباتی در این برند موجب شده است که این عطر انتخاب بسیاری از بانوان با سلیقه های متفاوت باشد.

عطرهای پاییزی و زمستانی

اولین و مهم ترین نکته ای که برای انتخاب عطری مناسب روزهای سرد سال باید در ذهن داشته باشید، آن است که رایحه انتخابی شما باید از نت های پایانی تبعیت کند. رایحه ای که ماندگاری طولانی تری داشته باشد، مانند رایحه چوب، وانیل و مشک.

ادکلن یا ادوپرفیوم؟

برای فصل زمستان از عطرهایی با غلظت کمتر استفاده کنید، رایحه هایی که چگالی مناسبی دارند به شدت برای روزهای سرد زمستان پیشنهاد مناسبی هستند. ادکل ها غلظتی ۵ درصدی دارند به این معنا که حدود ۵ درصد از آن ها عطر خالص هستند، اما برای ادوپرفیوم ها این عدد ۱۵ تا ۱۸ درصد است و طبیعی است که برای روزهای پاییز و زمستان بهتر آن است که به سراغ ادوپرفیوم ها برویم. گاهی عطرها به غلظت ۳۰ درصد هم می‌رسند، اما به تجربه ثابت شده است که چگالی برای عطرها به عددی بیش از ۱۵ نمی‌رسد و نکته مهم آنجاست که بهتر آن است تا برای روزهای سرد به سراغ رایحه های ماندگار برویم. اشاره به این موضوع هم اهمیت دارد که برای خرید عطرهای مناسب زمستان سراغ رایحه های مبتنی بر بوی چوب یا نعنای هندی بروید.

فرق ادکلن یا ادوپرفیوم

ادوتویلت مردانه روبرتو کاوالی Roberto Cavalli مدل Uomo Deep Desire

ادوتویلت مردانه روبرتو کاوالی

نسخه ای جذاب از برند روبرتو کاوالی، اگر شما هم علاقمند به رایحه های گرم همراه با عطر چوب و دارچین هستید، این ادوتویلت برای شما طراحی شده است.

اگر تمایل دارید تا ماندگاری عطرتان بالا باشد این نشان را به شما پیشنهاد می کنیم. عطر می تواند یک امضای شخصی جذاب برای شما به حساب بیاید.

 

فصل سرما و بوی تند

اگر می‌خواهید انتخابی جذاب داشته باشید با آغوش باز ریسک کنید و به سمت رایحه های تند برای فصل زمستان بروید. عطرهایی با رایحه های شرقی می‌تواند شما را در هر جمعی به عنوان فردی جذاب نشان دهد. رایحه های نزدیک به بوی چوب و مشک می‌توانند احساس خوبی در شما ایجاد کنند.

عطر شیرین و فصل سرما

شاید تصور کنید که عطرهای شیرین عموما بو و رایحه ای سنگین دارند، اما این سنگینی در فصل زمستان می‌تواند شما را فردی با اعتماد به نفس نشان دهد. رایحه هایی مانند وانیل و شکلات انتخاب خوبی برای روزهای سرد پاییز و زمستان هستند. از برند پرادا کندی هم غافل نشوید.

خرید انواع عطر مردانه

چرا برای زمستان از رایحه های شیرین و گرم استفاده می کنیم؟

مهم‌ترین دلیل این اتفاق آن است که سرمای پاییز و زمستان می‌‌تواند حالت سستی را در هر فردی تشدید کند و طبیعی است که برای جلوگیری از رخ دادن چنین حالتی به سراغ رایحه های شیرین و احتمالا تند برویم. ویژگی بوهای گرم این است که موجب ایجاد روحیه و اعتماد به نفس در فرد می‌شود.

 

عطر یا همان بوی خوش مادر…

بسیاری از خانم‌ها سوای این که در کدام دهه از عمر خود هستند، با شنیدن بوی خوش عطر احساس جوانی و شادابی می‌کنند. به همین خاطر است که عطر برای آن‌ها می‌تواند یکی از بهترین هدیه‌های ممکن باشد. با این وجود، باید حتما به نکته‌ای دقت داشته باشید و آن این است که لذت بردن از بوها به سلیقۀ شخصی افراد بستگی دارد. بنابراین، بهتر است تنها درصورتی برای کسی به عنوان هدیه روز مادر عطر تهیه کنید که از سلیقۀ او اطلاع دارید یا برند محبوب عطرش را می‌شناسید. در غیر این صورت، متوجه باشید که دارید ریسک می‌کنید!

کادو روز مادر

این بار شما برای ما بنویسید:

شما از چه رایحه هایی برای فصل پاییز و زمستن استفاده می‌کنید؟ چه برندی از عطر و ادکلن برای شما جذاب است؟

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید