مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهسبک زندگیلباس بارداری متناسب با انواع متفاوت اندام بارداری

لباس بارداری متناسب با انواع متفاوت اندام بارداری

بارداری به معنای خداحافظی با سبک همیشگی لباس پوشیدن‌تان نیست، اگر چه تغییر شکل بدن در دوران حاملگی به خصوص در اولین تجربه، برای بسیاری از خانم‌ها گیج کننده‌است، اما حس استایل‌دهی به اندام جدیدتان را رها نکنید. امروزه طراحی و تولید انواع مدل های لباس بارداری، انتخاب را آسان‌تر کرده است و موجب می‌شود حتی در سه ماهه‌ی سوم بسیار شیک و خوش استایل به نظر برسید.

آگاهی از نکات ریز برای شیوه‌ی لباس پوشیدن در دوران بارداری بسیار مهم و الهام‌بخش خواهد‌بود:

خرید اینترنتی لباس بارداری از انواع مدل های جدیدد

انواع مدل های لباس بارداری
مدل لباس بارداری برای اندام درشت

۱ – مدل‌های لباس بارداری مناسب برای بانوان با اندام‌های درشت

افزایش وزن و حجم در بعضی از بانوان بیش‌تر در شکم متمرکز است، اما این افزایش حجم در بسیاری از بانوان، در کل بدن پخش می‌شود و تورم در همه جا از صورت تا نوک پاها به چشم می‌خورد. اگر شما جزء این دسته‌اید، بدانید که تنها نیستید و اجازه ندهید که لباس پوشیدن برایتان به جنگی تمام عیار با اندام‌هایتان تبدیل شود. لباس بارداری بلند‌تر با پارچه‌ی نرم‌تر بهترین گزینه برای کمک به شما و ایجاد یک احساس خوب و لذت بردن از اندام شما است.

لباس‌های بلند یا میدی اطراف زانو گزینه‌های مناسبی برای شما هستند. سعی کنید دست‌کم از یک لباس تیره در تیپ خود استفاده کنید. اجتناب از لباس‌های شلوغ و گشاد به آزادانه‌تر حرکت کردن شما کمک می‌کند.

مدل‌های لباس بارداری مناسب برای بانوان با اندام‌های درشت
مدل لباس بارداری برای اندام‌هایی با شکم پایین

۲ – لباس‌های بارداری مناسب برای بانوانی که شکم رو به پایینی دارند

اگر جنین شما در موقعیت پایینی قرار گرفته‌است، احتمالا یک شکم بامزه درست در بالای مفصل ران خود دارید. برای راحتی خود، به دنبال لباس‌های بارداری که در خط کمر آزاد‌تر هستند، باشید. تونیک‌ها و تیشرت‌هایی با بلندی زیر شکم، مناسب‌ترین گزینه برای شما هستند. لباس‌های یکسره، انتخاب‌هایی فانتزی، راحت و رویایی برای شما خواهند بود.

همچنین گردنبندهای چند لایه و چشم گیر، روسری‌های طرح دار و شلوغ، عینک های آفتابی بزرگ و اکسسوری‌های مشابه، می‌تواند چشم‌ها را به جای شکم، به سمت بالا هدایت کند.

لباس‌های بارداری مناسب برای بانوانی که شکم رو به پایینی دارند
مدل لباس بارداری برای اندام‌هایی با شکم بالا

۳ – لباس‌های بارداری مناسب برای بانوانی که شکم رو به  بالایی دارند

غالبا عکس‌هایی که از مد و فشن بارداری می‌بینید، پیراهن‌های دو تکه و برش‌دار در بالای شکم، همه و همه در این دسته جای می‌گیرند.

اگر جنین شما در موقعیت بالایی قرار گرفته‌است، می توانید استایل‌های بسیار زیبایی بسازید. پیراهن‌ها و لباس‌های بلند با کمربند یا برش‌هایی در زیر سینه، گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. نسبت به لباس‌هایی که در حال حاضر در کمد‌تان دارید، خلاقانه عمل کنید.

لباس‌های بارداری مناسب برای بانوانی که شکم رو به  بالایی دارند
مدل لباس بارداری برای اندام‌های ظریف

۴ – لباس‌های بارداری مناسب برای بانوان ریزنقش

اگر ریز نقش هستید و تنها نشانه ی بارداری در اندام شما، شکم بر‌آمده‌ی شماست، می توانید با استایل‌های گوناگون دوران بارداری بازی کنید و لذت ببرید ! جین‌های جذب مخصوص حاملگی، لباس‌های طرح‌دار و… همه چیز برای شما ایده‌آل خواهد بود. پس در مورد استایل‌تان کمی ریسک کرده و لباس‌های متفاوت را امتحان کنید.

کت‌های کوتاه و لباس‌های زیر ورو، مانتو‌های کوتاه و … همه و همه برازنده‌ی شما خواهند‌بود. خوشحال باشید که می توانید متفاوت از دیگر خانم‌های باردار لباس بپوشید.

لباس‌های بارداری مناسب برای بانوان ریزنقش

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید