مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکمدل شلوار پیش بندی پسرانه، لباس بچه گانه جذاب

مدل شلوار پیش بندی پسرانه، لباس بچه گانه جذاب

 

تنوع بالای لباس های کودکانه سبب میشود انتخاب های متفاوت و جذابی برای استایل فرزندانتان داشته باشید.مدل شلوار پیش بندی پسرانه، در دسته بندی لباسهای بچگانه، لباسی پرطرفدار و خاص است که در عین راحتی، جذابیت استایل کودک شما را نیز دو چندان میکند. به دلیل پرکاربرد بودن این مدل لباس در استایل بهاره و تابستانه پسرانه تصمیم داریم تا در این مقاله از بانی مگ شما را با ترند شلوار پیشبندی پسرانه سال ۱۴۰۰ آشنا کنیم.

شلوار پیش بندی پسرانه، انتخابی خاص برای استایل بهاره و تابستانه!

عکس شلوار پیش بندی پسرانه

شلوار پیش بندی پسرانه در واقع لباسی تلفیقی محسوب میشود که از شلوار پسرانه به همراه یک نیم تنه کوچک تشکیل شده است. شاید در نگاه نخست کاربرد نیم تنه این لباس بسیار اندک و جزئی باشد، اما مطمئنا نمیتوان از نقش آن در جذابیت استایل کودک و از همه مهمتر مرتب نگاه داشتن لباس های او چشم پوشی کرد. اگر به دنبال لباسی مناسب برای استایل بهاره و تابستانه فرزندتان هستید، شلوار پیشبندی پسرانه را حتما امتحان کنید.

 

 

خرید لباس بچگانه

 

 

ترند شلوار پیش بندی پسرانه سال ۱۴۰۰

ترند شلوار پیش بندی پسرانه

شلوار پیش بندی های پسرانه می توانند در عین جذابیت که با رنگ های مختلفشان در استایل کودکان ایجاد می کنند، با مدل های متنوع شان، برای آن ها سرگرم کننده نیز باشند. اگر به دنبال ترند شلوار پیشبندی پسرانه سال ۱۴۰۰ هستید و میخواهید استایل فرزندتان را مطابق با مد روز طراحی کنید، پیشنهاد میکنیم از شلوار پیش بندی جین که جیب های مخفی در دوطرف دارد استفاده کنید و با استفاده از یک پیراهن چهارخانه دکمه دار و کتانی پسرانه استایل فرزندتان را مطابق با ترند استایل بهاره پسرانه ۱۴۰۰ طراحی کنید.

خرید شلوار پسرانه

ترکیب شلوار پیش بندی پسرانه با انواع تیشرت و پولوشرت!

مدل شلوارک پیش بندی جدید

ترکیب شلوار پیش بندی به همراه تیشرت و پولوشرت مناسب ترین گزینه برای داشتن استایل راحتی جذاب کودکان است. کودکان همیشه به یک لباس راحت نیاز دارند که بتوانند بدون مزاحمت با آن به بازی مشغول شوند؛ انتخاب تیشرت به عنوان یکی از آیتم های همراه با شلوار پیش بندی میتواند در عین راحتی، جذابیت زیادی را نیز برای استایل فرزندتان داشته باشد.

برای انتخاب تیشرت ها باید دقت کنید که حتما مدل تیشرت و مدل شلوار پیش بندی با هم هماهنگی داشته باشند. به عنوان مثال اگر از شلوارهای پیش بندی که مدل گشاد و راسته ای دارند و همچنین حلقه های آستین بازتری دارند استفاده میکنید، سعی کنید از تیشرت های اورسایز پسرانه استفاده نمایید. پولوشرت های پسرانه نیز گزینه مناسبی برای ترکیب با شلوارهای پیشبندی جذب محسوب میشوند که با اضافه کردن کلاه پسرانه ترکیبی خاص برای استایل فرزندتان میسازد.

انواع مدل شلوار پیش بندی پسرانه

انواع مدل شلوار پیش بندی پسرانه

شلوار پیش بندی پسرانه را دریک دسته بندی کلی باتوجه به جنس پارچه آن میتوان به شلوارهای پیشبندی جین، کتان و پنبه ای تقسیم بندی کرد. این شلوارها با توجه به مدل قرارگیری جیب ها (دو جیب در جلو، دو جیب در پشت، دو جیب مخفی در کنار، تک جیب و…) و مدل حلقه پیشبند و قابلیت تنطیم ارتفاع آن نیز در دسته بندی های متفاوتی جای میگیرند. اما نکته ای که در انتخاب  این مدل شلوار پسرانه باید به آن توجه نمایید، انتخاب شلوار پیش بندی کمرکش است که به دلیل وجود کش در اطراف کمر احساس راحتی در کودکان را بسیار بالا می برد.

شلوارک پیشبندی پسرانه، انتخابی هوشمند برای استایل بهاره و تابستانه!

عکس شلوار پیش بندی پسرانه

خلاقیت در طراحی این مدل شلوار سبب شد تا مدل شلوارک پیش بندی نیز روانه بازار شود. این شلوارک ها مناسب ترین لباس برای استایل بهاره و تابستانه کودکان است که میتوانید با تیشرت های طرح دار یا ساده آنها را ست کنید و در روزهای گرم تابستان با استفاده از صندل های پسرانه استایلی جذاب داشته باشید.

 

 

خرید و مشاهده انواع تیشرت پسرانه با زدن به روی دکمه زیر

تی شرت پسرانه

 

 

تاریخچه شلوار پیشبندی پسرانه!

انواع شلوار پیش بندی شیک

شلوار پیش بندی یا شلوار سرهمی در ابتدا توسط خلبانان، تعمیرکاران ماشین آلات و کارگران کارخانه ها مورد استفاده قرار گرفت و رفته رفته راه خود را به سوی استایل کودکان و صنعت مد و فشن طی کرد. در این میان اولین گام برای اضافه شدن شلوار پیش بندی به استایل پسرانه در اوایل دهه ۱۹۰۰ میلادی اتفاق افتاد. دانش آموزان پسر آکادمی های فنی و هنرستان های آمریکا در اوایل دهه ۱۹۰۰، شروع به پوشیدن این لباس به عنوان لباس کارگاهی کردند که این اتفاق باعث شد شلوارهای سرهمی به استایل پسرانه ورود کنند.

شلوار پیش بندی، لباسی محبوب برای خوش پوش ها!

اورال مادر و دختری

در دهه ۱۹۶۰ میلادی شلوارهای پیش بندی نظر طراحان مد و لباس را برای ایجاد تغییراتی در این لباس جلب کردند. ایجاد تغییرات در این شلوارها سبب شد تا این لباس خاص به استایل مردانه، زنانه و بچگانه ورود کند. به این ترتیب زمان زیادی نگذشت که مدل های رنگی، ساده و گشاد شلوار پیشبندی دخترانه و پسرانه تولید شدند. البته بدون شک محبوبترین شلوار پیش بندی، مدل شلوار جین پیشبندی است که طرفداران بسیاری دارد.

با گذشت زمان الگوهای متفاوت شلوارپیش بندی، جای خود را در میان لباس های غیر رسمی و کژوال پیدا نمود و دیگر پسرهای خوشتیپ نیز از ایم مدل شلوارها استفاده کردند. به این ترتیب بود که شلوارپیش بندی زنانه و مردانه و مدل های بچه گانه آن توانست رویکردی نوین در طراحی مد و فشن بوجود آورد.

شلوار پیشبندی پسرانه چگونه به دنیای لباس بچگانه ورود کرد؟

مدل شلوار پیش بندی پسرانه

همواره در طول تاریخ فرزندان تحت تاثیر و الگوبرداری از والدین خود بوده اند؛ این الگو برداری را در لباس های کودکانه نیز میتوان به وضوح مشاهده نمود؛ پیراهن های دخترانه که الگویی از لباس های مادران بوده است مثال مناسبی برای اثبات این الگوبرداری است. این الگوبرداری در لباس، میان پسرانی که تمایل داشتند به شغل پدر هایشان مشغول شوند و یا در مواقعی به آن ها کمک کنند سبب شد شلوارهای پیش بندی از جنس پارچه جین و پنبه به استایل پسران نیز ورود کند.

باتوجه به فرارسیدن روزهای گرم بهاری و نزدیک شدن تابستان در این مقاله از بانی مگ تلاش کردیم شما را با ترند شلوار پیشبندی پسرانه سال ۱۴۰۰ آشنا کنیم تا استایل بهاره و تابستانه فرزندتان را مطابق با دنیای مد و فشن طراحی کنید.

 

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”شلوار پیش بندی پسرانه چیست؟” answer-0=”شلوار پیش بندی پسرانه در واقع لباسی تلفیقی محسوب میشود که از شلوار پسرانه به همراه یک نیم تنه کوچک تشکیل شده است. شاید در نگاه نخست کاربرد نیم تنه این لباس بسیار اندک و جزئی باشد، اما مطمئنا نمیتوان از نقش آن در جذابیت استایل کودک و از همه مهمتر مرتب نگاه داشتن لباس های او چشم پوشی کرد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”انواع مدل شلوار پیش بندی پسرانه چیست؟” answer-1=”شلوار پیش بندی پسرانه را دریک دسته بندی کلی باتوجه به جنس پارچه آن میتوان به شلوارهای پیشبندی جین، کتان و پنبه ای تقسیم بندی کرد. این شلوارها با توجه به مدل قرارگیری جیب ها (دو جیب در جلو، دو جیب در پشت، دو جیب مخفی در کنار، تک جیب و…) و مدل حلقه پیشبند و قابلیت تنطیم ارتفاع آن نیز در دسته بندی های متفاوتی جای میگیرند. اما نکته ای که در انتخاب این مدل شلوار پسرانه باید به آن توجه نمایید، انتخاب شلوار پیش بندی کمرکش است که به دلیل وجود کش در اطراف کمر احساس راحتی در کودکان را بسیار بالا می برد.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

 

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید