تی‌شرت‌ها جز لباس‌هایی هستند که در هر فصلی و هر جایی کاربرد دارند و وجود آن‌ها هم در کمد لباس خانم‌ها و هم در کمد لباس آقایان ضروری است. تی‌شرت‌ها در بهار و تابستان به صورت تکی پوشیده می‌شوند و در پاییز و زمستان هم می‌توانند نقش تکمیل کننده در استایل ما داشته باشند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ۳ مدل تی‌شرت مردانه از برندهای جامه‌پوش آرا، باینت و آریان نخ‌باف را به شما معرفی و آن‌ها را باهم مقایسه کنیم.

تیشرت اول از برند آریان نخ‌باف است که در ویدیوهای قبلی آن را معرفی کرده بودیم. این برند کار خود را از سال ۱۳۹۲ شروع کرده و مزیت آن‌ها در محصولاتشان است که صرفا با الیاف نخی تولید می‌شوند. ویژگی خوب این محصول، تنوع آن در سایزبندی است و از سایز M تا ۵XL موجود است. رنگ این تی‌شرت سورمه‌ای بوده و در چند رنگ دیگر هم قابل خرید است. یقه‌ی تی‌شرت آریان نخ‌باف گرد است و جنس آن هم از نخی است.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

تیشرت دوم از برند باینت است. کار این برند تولید محصولات برای آقایان است؛ سویشرت، پولوشرت و هودی از جمله لباس‌هایی هستند که توسط این برند تولید می‌شوند. جنس این تی‌شرت پنبه‌ای است، یقه‌ی هفت دارد و رنگ آن مشکی است. به دلیل طراحی ساده و دوخت خوب و تمیزی که دارد می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. برای قسمت یقه و گردن در این تی‌شرت از یک پارچه‌ی متفاوت و چهارخانه استفاده شده است.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

تی‌شرت سوم از برند جامه‌پوش آرا است. این برند کار خود را از سال ۱۳۶۰ شروع کرده‌ است و هم محصولاتی برای خانم‌ها و آقایان تولید می‌کنند. جنس این تی‌شرت از الیاف نخی تشکیل شده و یقه‌ی آن مدل گرد است. طراحی این تی‌شرت با دو مدل قبلی کمی متفاوت است، زیرا در قسمت پایینی تی‌شرت از پارچه‌ی متفاوت سفیدی استفاده شده و به همراه دو بند گت می‌شود.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برای بررسی بهتر این ۳ مدل تی‌شرت، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.