مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکنکاتی برای داشتن ابرو های زیبا و خوش حالت

نکاتی برای داشتن ابرو های زیبا و خوش حالت

همه ما از تاثیر ابرو در زیبایی چهره آگاهیم، به همین دلیل همیشه سعی می‌کنیم ابروهای مرتبی داشته باشیم و با آرایش و اصلاح ابرو کاری کنیم تا زیباتر به نظر بیاییم، ابروهای کم پشت یا به هم ریخته، ابروهای کم رنگ و یا نامتقارن در بسیاری از روزها کلافه مان می‌کنند و به دنبال راه هایی برای نجات خودمان می‌گردیم، این موضوع فقط برای خانم ها اتفاق نمی‌افتد، بلکه ابروی زیبا مردانه، در جذابیت چهره‌ی آقایان هم نقش پررنگی ایفا می‌کند. روش های مختلفی برای رسیدگی به ابروها وجود دارد که متناسب با نوع موی ابروهایتان می‌توانید از آن ها استفاده کنید، یکی از معروف ترین راه ها برای داشتن ابروهای پرپشت و زیبا روغن تراپی است، اما مشکلی که خیلی از افراد با ابروهایشان دارند، کم پشتی ابروها نیست، بلکه دقیقا برعکس، کسانی که ابروهای پر پشتی دارند هم در بیشتر مواقع برای اصلاح ابروهایشان دچار سردرگمی می‌شوند.

پیرایش و رسیدگی ابروهای پرپشت علی رغم ظاهر زیبایشان کار بسیار سختی است، زیرا شما برای اصلاح ابروهای پرپشت باید از قواعد و تناسبات صورتتان اطلاع داشته باشید و بدانید که صورتتان گرد، بیضی و یا مثلا قلبی است، دانستن این مورد به شما برای انتخاب مدل ابرو کمک بزرگی می‌کند، نباید فراموش کنیم که مدل های مختلف اصلاح و آرایش ابرو که بر روی صورت اشخاص دیگر میبینیم و به چشممان زیبا می‌آید، برای همه مناسب نیستند. حتی انتخاب رنگ ابرو، چه به صورت دائمی و چه با ترفند های آرایشی، باید به تناسب با رنگ پوست صورتتان انتخاب شوند. از طرف دیگر مدل های ابرو هم با گذشت زمان دچار تغییر می‌شوند. در دنیای مد و فشن مدل های جدید برای ابرو هر ساله از طرف طراحان و میک آپ آرتیست های مطرح در دنیا معرفی می‌شوند و مورد استقبال قرار می‌گیرند، همه گیر شدن انواع ابروهای نازک در دهه ۶۰ میلادی و یا ابروهای پرپشت و دخترانه در سال های اخیر، نشان دهنده ترند شدن مدل های مختلف ابرو در بازه های زمانی است.

مدل ابروهای زنانه
در این مقاله می‌خواهیم به چند نکته در مورد زیبایی ابروها اشاره کنیم که به شما کمک می‌کنند، چهره ای طبق مد روز و آرایشی متناسب با اندازه‌ی و فرم صورتتان داشته باشید، پس با ما باشید.

خرید لوازم آرایش چشم و ابرو

شکل مناسب ابروهای خودتان را پیدا کنید

برای شروع باید بدانید که نقطه رویش بروهایتان باید از کجا آغاز شود، برای دانستن این موضوع می‌توانید از روش زیر به آسانی استفاده کنید:
مهم ترین راه پیدا کردن تناسب ابرو کمک گرفتن از چشم ها و بینی است. با یک مداد چشم داخلی ترین نقطه چشمتان را نزدیک به بینی با نقطه ای مشخص کنید، سپس با یک مداد یا ابزار بلند نقطه شروع ابروهایتان را مشخص کنید، مداد را به صورت عمودی در کنار تیغه بینی و نقطه ای که در گوشه داخلی چشم گذاشتید قرار دهید و به این ترتیب محل شروع ابروهیتان را علامت بزنید. همین کار را برای ابروی دیگرتان انجام دهید. پس از اتمام این کار با توجه به اندازه چشمتان می‌توانید محل شروع رویش ابروها را عقب تر ببرید و یا جلو بکشید. اگر چشم‌های درشتی دارید برای ایجاد تناسب بهتر ابروهایتان را کمی از هم دور کنید و اگر چشمان شما ریز هستند، باید ابروها را کمی به هم نزدیک تر کنید. با این کار تناسبات چهره تان را بهتر رعایت کرده‌اید.

مو های زیر ابرو

نقطه اوج کمان ابرو را بیابید

نقطه ای را پیدا کنید که قوس ابروی شما باید به اوج برسد. اکثر ابروها به طور طبیعی دور چشم قوس می‌کنند. پیدا کردن جایی که قوس در آن به اوج می‌رسد برای بی‌نقص به نظر رسیدن ابروها ضروری استاز همان ابزار بلند و نازک استفاده کنید تا بفهمید قوس شما باید در کجا به اوج برسد
مستقیم به جلو در آینه نگاه کنید ابزار را با لبه بیرونی سوراخ بینی و لبه بیرونی عنبیه خود ردیف کنید. جایی که ابزار از روی ابروی شما عبور می کند، جایی است که قوس ابرو باید به اوج برسد. با استفاده از مداد خط چشم آن را با یک نقطه مشخص کنید و همین کار را در طرف دیگر تکرار کنید..
اگر صورت گرد دارید، سعی کنید ابرویی زاویه دارتر داشته باشید و چنانچه صورت مربع یا مستطیلی دارید، یک ابروی گرد برای شما انتخاب بهتری است.

عکس ابروی زنانه

نقطه پایانی ابرو را مشخص کنید

تعیین کنید که ابروی شما باید به کجا ختم شود. پیدا کردن مکان مناسب برای انتهای ابرو به همان اندازه مهم است که از کجا شروع می شود. ابزار را از لبه سوراخ بینی به سمت گوشه بیرونی چشم نگه دارید. جایی که ابزار از ابروی بیرونی شما عبور می‌کند، جایی است که باید به پایان برسد. با مداد خط چشم این نقطه علامت بزنید. با این حال، اگر صورت کشیده ای دارید، ابروهای خود را کمی بیشتر به سمت بیرون بکشید و اگر صورت پهنی دارید، انتهای بیرونی ابروهای شما باید نازک تر و ظریف تر باشد.

تصمیم بگیرید که می‌خواهید ابروهایتان چقدر ضخیم باشد. مدل ابروهای عالی برای شخص دیگری ممکن است برای شما مناسب نباشند. گاهی اوقات ابروهای پرپشت مورد پسند شماست اما عده ای از افراد هم هستند که ابروی نازک را ترجیح می‌دهند. قبل از برداشتن ابروهای خود به این فکر کنید که چه مدلی را انتخاب می کنید.

خرید سایه ابرو

ضخامت مناسب ابروها را از کجا تشخیص دهیم؟

ضخامت ابروهای شما یک تصمیم شخصی است، اما به این نکات توجه کنید:

اندازه چشم

اگر چشم‌هایتان درشتی دارید، ابروهای ضخیم‌تر می‌توانند به تعادل آن‌ها کمک کنند. اگرکوچک هستند، ابروهای ضخیم ممکن است چشم ها را تحت الشعاع قرار دهند، بنابراین بهتر است ضخامت ابرویی را انتخاب کنید که کمی نازکتر باشد..

اندازه لب ها

یک قانون کلی خوب این است که ضخامت ابروهای شما باید به اندازه لب بالایی باشد. این می‌تواند به هماهنگی چهره کمک کند.

فاصله بین ابروها و چشمان شما

اگر فاصله ابروهایتان با چشم ها بسیار کم است، بهتر است ابروها را بالاتر بکشید تا به اندازه کافی از چشمتان فاصله بگیرد. اما اگر فاصله بین و چشم ها و ابروهایتان زیاد است، ضخامت ابرو را در بخش پایین بیشتر کنید تا به چشم هایتان نزدیک تر شوند.

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید