مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکنکات آرایشی پوست های تیره و برنزه

نکات آرایشی پوست های تیره و برنزه

اگر شما برنزه هستید یا پوست تیره یا زیتونی دارید باید بدانید که انتخاب لوازم آرایشی مناسب کلیدی ترین کار در آرایش صحیح شماست. زیرا در صورت انتخاب نامناسب پوستتان طوسی یا سرخ می شود و زیبایی چهره تان گرفته می شود. در این مطلب سعی داریم چند تا از مهم ترین نکات را به شما آموزش دهیم.

آرایش برنز

رژ گونه

استفاده از رژگونه به این دلیل است که چهره را از بی حالی و رنگ پریدگی خارج کنیم، نکته مهم این است که پوست شما نیازی به رژگونه های تیره ندارید بلکه باید از رنگ های ملایم و طبیعی استفاده کنید. در غیراین صورت شما تیره تر می شود و صورتتان گرفته می شود.

آرایش برنز

از تون های گرم برای کرم استفاده کنید.

حتی درانتخاب ضدآفتاب رنگی نیز توجه داشته باشید از رنگ های گرن استفاده کنید در غیراینصورت و استفاده از رنگ نامناسب انگار روی صورتتان گرد و غبار نشسته است. از رنگ متناسب با پوستتان استفاده کنید و برای کانتور کردن از رنگ تیره تر برای نشان دادن خط گونه و اطراف بینی و … استفاده کنید.

آرایش برنز

انتخاب های زیاد رژ لب

یکی از بهترین مزایای پوست شما این است که تقریبا از طیف گسترده ای از رنگ رژ لب می توانید استفاده کنید. به ویژه زمانی که از رنگ های گیلاسی و قرمز تیره استفاده کنید بسیار جذاب می شود.

آرایش برنز

سایه چشم متالیک

بهترین سایه ای که پوست های تیره می توانند برای خود استفاده کنند متالیک است که مسی و طلایی یکی از این انتخاب ها هستند. این رنگ ها جذابیت رنگ پوستتان را خیلی بیشتر نشان می دهند.

آرایش برنز

 

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید