مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهدسته‌بندی نشدهنکات پنهان کردن شکم مردان در لباس پوشیدن

نکات پنهان کردن شکم مردان در لباس پوشیدن

مردان در لباس پوشیدن همیشه تلاش می کنند تا برآمدگی شکمشان را پنهان کنند. این شکم گرد بعد از یک سنی در مردان ایجاد می شود و اگر ورزش نکنند راهی برای خلاص شدن از دست آن وجود ندارد. بنابراین باید دنبال نکاتی باشیم که بتوانیم این برآمدگی شکم را به گونه ای پنهان کنیم. ایده این است که طوری لباس گوشیده شود که توجه از روی شکم به نقاط دیگر بدن کشیده شود.

پس نیاز داریم برخی راهنمایی هایی را دنبال کنیم تا بتوانیم به مقصود برسیم.

لباس تیره انتخاب کنید.

رنگ های تیره مسلما به باریک تر نشان دادن شما و کاستن انحناها کمک می کند. البته نیازی نیست همیشه از لباس سیاه استفاده کنید. رنگ های سورمه ای ، یشمی، قهوه ای سوخته و .. نیز می توانند کمک کننده باشند.

لباس تنگ نپوشید!

این یکی از اشتباهات بزرگی است که مردان شکم دار انجام می دهند. این لباسهای تنگ شکم شما را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهند. لباس هایی را انتخاب کنید که نه زیاد گشاد و نه خیلی تنگ باشند.

ژاکت

پوشیدن یک ژاکت مناسب و شیک یک راه زیرکانه برای پنهان کردن شکم شما است.برای رفتن به مهمانی ها و حضور در جمع های خانوادگی هم یک لباس راحت است و هم یک لباس شیک .

جین

از جین ها برای شلوارهای کژوال خود استفاده کنید. از شلوارهای جینی استفاده کنید که دکمه شلوار روی ناف شما بسته شود. اگر فاق کوتاه باشد شکم شما را بزرگتر نشان می دهد. شلوارجین راسته و فیت تن شما می تواند اندامتان را بهتر نشان دهد.

زیرپوش های گن مانند

برخی زیرپوش های مردانه هستند که تاحدی می توانند شکم شما را به داخل بکشند برای مهمانی ها و زمان های کوتاه می توانید از آنها استفاده کنید اما روی آن از لباس های تنگ استفاده نکنید که از زیر پیراهن دیده شوند.

ساده بپوشید

پوشیدن طرح ها و لباس های ساده یکی دیگر از راه های هوشمندانه است. لباس های خیلی زرق و برق دار توجه را به سمت اندام شما می کشاند.

خیاط داشته باشید.

اگر لباس های موجود در فروشگاه ها را مناسب اندام خود نمی دانید بهترین راه این است که یک خیاط داشته باشید تا بتوانید مناسب اندام خود به او سفارش دهید.

جنس پارچه

از پارچه هایی استفاده کنید که به بدن نمی چسبند مثلا جنس های ساتن و لیرا خیلی بد و جنس های پنبه ای مانند پیراهن های کتان مناسب شما هستند.

به پوست خود نیز توجه کنید.

آقایان با رنگ های تیره تر باید از رنگ های آبی، قهوه ای مایل به قرمز و رنگ های تیره تر استفاده کنند. اما آقایانی که رنگ روشن تری دارند می توانند از رنگ های ملیح تری استفاده کنند.

لایه ای بپوشید !

لایه ی پوشیدن نیز یکی دیگر از روش های خوب برای دور کردن توجه از روی شکم شما است. حداقل از دو لایه استفاده کنید. مثلا از روی پیراهن ها از کت های راه راه استفاده کنید. البته از راه راه های عمودی استفاده کنید.

طرح های کوچک

طرح های کوچک روی پیراهن ها می تواند شما را لاغرتر نشان دهد. به هیچ وجه از طرح های بزرگ استفاده نکنید.

نحوه ایستادن

مدل ایستادن و راه رفتن نیز بسیار حائز اهمیت است. همیشه صاف بایستید و سر خودرا بالا نگه دارید. شانه ها را صاف نگه دارید و موقع نشستن نیز به حالت صحیحی بنشینید.

در نهایت برای اینکه این همه مشقت نکته رعایت کردن را متحمل نشوید رژیم غذایی خود را متعادل کنید و سعی کنید از شر این برآمدگی شکم راحت شوید تا بتوانید به راحتی هرآنچه که می پسندید به تن کنید.

3.5
/
5
(
13

امتیاز

)

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید