مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکنکات کاربردی در مورد لباس سایز بزرگ مردانه

نکات کاربردی در مورد لباس سایز بزرگ مردانه

یکی از مشکلاتی که معمولا بین آقایان و خانم‌هایی که دارای اضافه وزن زیاد هستند، معمول است، مشکل انتخاب لباس به حساب می‌آید. آن‌ها برای هر ایونت مناسبتی مجبورند تا همه بوتیک‌ها و مغازه‌ها را بگردند تا شاید لباسی سایز خود پیدا کنند. این چرخه گاهی چندین روز طول می‌کشد؛ آن‌ها نمی‌توانند سایز لباس مورد نظر خود را پیدا کنند و برای همین مجبور می‌شوند همه جا را برای گشتن لباسی که مورد نظرشان باشد بگردند اما آیا می‌دانستید که می‌توانید بالا با دانستن نکاتی کاربردی در این زمینه، انتخاب بهتری در مورد لباس اورسایز یا لباس سایز بزرگ مردانه داشته باشید؟

در این مطلب شما را با بهترین نکات برای انتخاب پیراهن اورسایز مردانه یا لباس سایز بزرگ مردانه آشنا می کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

به یک دست لباس سایز بزرگ مردانه قانع نشوید!

لباس سایز بزرگ مردانه

نکته اول این است که شما به بیش از لباس برای پوشیدن نیاز دارید و این یک قطعیت استو به عبارت دیگر، شما دست کم به یک کمد پوشاک سایز بزرگ نیاز دارید. یکی از کارهایی که معمولا افراد دارای اضافه‌وزن انجام می‌دهند این است که با نخرید لباس (به این امید که قرار است به زودی لاغر شوند) خود را شکنجه می‌دهند. این درست است که لازم دارید  تا خود را برای کاهش وزن ترغیب کنید اما این که برای مناسبت‌های مختلف لباس کافی نداشته باشید، شما را اندوهگین‌تر از قبل می‌کند؛ پس خود را آزار ندهید!

بنابراین، از لباس راحتی سایز بزرگ  برای پوشیدن در خانه گرفته تا لباس سایز بزرگ شیک و رسمی  برای رفتن به سر کار و شرکت در مراسم و مهمانی‌ها در کمد خود داشته باشید.

نکاتی درمورد پیراهن اورسایز مردانه

پیراهن مردانه سایز بزرگ
پیراهن اورسایز مردانه

در مورد استفاده از پیراهن‌ها قضیه کمی متفاوت است؛ به این صورت که اگر تمایل دارید تا پیراهن خود را داخل شلوار بگذارید و اضافه وزن زیادی هم دارید پیشنهاد می‌کنیم، این کار را ترک کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای پنهان کردن چربی‌های اضافه این است که پیراهن مردانه سایز بزرگ  را روی شلوارتان بگذارید یا اینکه از مدل‌های امروزی پوشیدن پیراهن استفاده کنید. در برخی از این مدل‌ها، کمی از پیراهن‌ را داخل شلوار و کمی از آن را بیرون از شلوار می‌گذارند. این استایل هم شیک است و هم شما را از نگرانی بابت استایلتان نجات می‌دهد!

خرید پیراهن سایز بزرگ مردانه

لباس ورزشی سایز بزرگ، همان چیزی که برای لاغر شدن نیاز دارید!

لباس ورزشی سایز بزرگ مردانه

بهترین روشی که می‌توانید به سلامتی خود کمک کنید این است که ورزش را شروع کنید. برای اینکار هم حتما به دو تا سه دست لباس ورزشی خوب نیاز دارید اما وقتی سایز کسی بزرگ باشد، حتی این هم یک دردسر درست و حسابی است!

پیشنهاد ما این است که از لباس ورزشی های سایز بزرگ با خاصیت کشسانی استفاده کنید. این نوع لباس‌ها هم برای ورزش راحت هستند و هم دغدغۀ شما را برای سایز لباستان کاملا از بین می‌برند. نکتۀ دیگریکه باید به آن توجه داشته باشید این است که از کفش ورزشی استاندارد و مناسب استفاده کنید تا به ستون فقراتتان فشار نیاید.

به قیمت لباس‌ها فکر کنید

ست لباس سایز یزرگ مردانه

یک مورد دیگر که افراد دارای اضافه وزن زیاد را در مورد لباس‌های اورسایز آزار می‌دهد، این است که آنها معمولا گران‌تر از لباس‌های معمول هستند. دلیل این امر می‌تواند این باشد که آن‌ها به پارچۀ بیشتری نیاز دارند و البته این همه دلیل گرانی آن‌ها نیست. نوع برش آن‌ها نیز با دیگر انواع لباس‌ها متفاوت است و این هم دلیلی است بر این که قیمت آن‌ها عموما گران‌تر باشد. با این حال، در حراج‌های آخر فصل زیاد پیش می‌آید که بتوانید لباس های سایز بزرگ ارزان پیدا کنید. با این وجود این را در نظر داشته باشید که آن‌ها به هر حال گران‌تر از لباس‌های با سایز نرمال هستند.

ترفندهایی را به کار بگیرید که شما را لاغرتر نشان بدهد

مدل لباس سایز بزرگ جدید

نکتۀ اصلی این است که همیشه سایز لباس اندازۀ خود را بپوشید و لباس‌ها را براساس سایز مناسب خود انتخاب کنید. لباس‌هایی که بیش از اندازه برای شما تنگ هستند، شاید در ابتدا این تصور را در شما ایجاد کنند که چاق‌تر از آنچه هستید، دیده نمی‌شوید اما هم حرکت شما در آنها هم بسیار سخت خواهد بود و هم اینکه در حقیقت آن‌ها اضافه‌ وزن شما را کاملا به رخ خواهند کشید. بنابراین از لباس‌های سایز خودتان استفاده کنید و سعی نکنید لباس های تنگ‌تری را به تن کنید.

خرید لباس سایز بزرگ

در این مطلب، شما را با مواردی درمورد پیراهن اورسایز مردانه آشنا کردیم. درنهایت، پیشنهاد ما این است که اگر به کیفیت لباس و استایل خود اهمیت می‌دهید، برای تهیه لباس‌های خود به سایت بانی‌مد سر بزنید و یک خرید جذاب، سریع و ساده را تجربه نمایید.

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید