مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکنگاهی به کمد لباس پردیس پورعابدینی؛ از چادر سیاه تا دامن‌های پلیسه...

نگاهی به کمد لباس پردیس پورعابدینی؛ از چادر سیاه تا دامن‌های پلیسه و کت‌های کوتاه

پردیس پورعابدینی از بازیگران تازه‌نفسی است که در نخستین کارهای خود به شهرت نسبتاً زیادی رسید. اگر سریال آقازاده را تماشا کرده باشید، با نقش‌آفرینی این بازیگر جوان آشنا هستید. او بازیگر بااستعدادی است که کارش را از نقطه خوبی شروع کرده و به نظر می‌رسد، سعی دارد که انتخاب‌هایی درست و بی‌حاشیه داشته باشد. جالب است که استایل او هم چنین ویژگی و شاخصه‌ای دارد. او همیشه سعی می‌کند که انتخاب‌های درست و بی‌خطری برای استایل خود داشته باشد. در ادامه به تحلیل استایل پردیس پورعابدینی می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

نگاهی به کمد لباس پردیس پورعابدینی؛ از چادر سیاه تا دامن‌های پلیسه و کت‌های کوتاه

بررسی استایل پردیس پورعابدینی

با مروری بر استایل پردیس متوجه می‌شویم که او از آن هنرپیشه‌های جوان و جنجالی در زمینه استایل نیست. پورعابدینی ترجیح می‌دهد که از اصول تکراری و حتی کلیشه‌ای دنیای مدوفشن پیروی کند و اهل ریسک نیست. این ویژگی بد نیست اما شاید با توجه به رده سنی این هنرپیشه، بهتر باشد که کمی در تعریف برند شخصی‌اش پویاتر و به‌روزتر عمل کند. در بیشتر مواقع، شاهد استفاده او از رنگ‌های کلاسیک و معمولی مانند قهوه‌ای یا طوسی و مشکی هستیم. در تصویر بالا، پورعابدینی با استایل مونوکرومی ظاهر شده که تمام بخش‌هایش از طیف رنگی قهوه‌ای و کرم هستند. لباس‌ها آراسته و متناسب اندام او هستند. شاید بهتر بود که شال کمی نازک‌تر انتخاب می‌شد تا در بخش بالاتنه و یقه، جلوه لباس بیشتر به‌نظر برسد.

بررسی استایل پردیس پورعابدینی

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های استایل پردیس پورعابدینی توجه به درس‌کدها (DRESS CODE)یا همان کدهای پوششی است. او به‌خوبی می‌داند که باید در هر موقعیت چطور لباس بپوشد. استفاده از استایل‌های رسمی و مرتب در زمان شرکت در موقعیت‌هایی مانند جشنواره نشان می‌دهد که او برای تدارک‌دیدن تیپ و استایل خود فکر می‌کند. او همیشه از لباس‌های رسمی برای شرکت در جشن‌ها و جشنواره‌ها استفاده می‌کند و به نظر می‌رسد که همان محافظه‌کاری که پیش‌تر شرح داده شد، اجازه نمی‌دهد که بی‌برنامه و بدون رعایت درس‌کدها در جایی ظاهر شود. در تصویر بالا هم با رویه‌ای با پارچه‌ای با طرح کلاسیک چهارخانه ظاهر شده و هماهنگی میان بخش‌های مختلف استایل او مناسب و چشم‌نواز است. انتخاب کیف و رنگ‌های استایل باز هم مؤید علاقه او به حفظ چارچوب‌های کلاسیک است. شاید اگر کمی اهل ریسک و تنوع بود، به‌جای شال مشکی از رنگ‌های شاداب و درخشنده دیگری مانند بنفش یا آبی نفتی استفاده می‌کرد. در آن صورت، استایلش جذاب‌تر به‌نظر می‌رسید. در هر حال، خروجی نهایی این استایل نمره قبولی می‌گیرد.

بررسی استایل پردیس پورعابدینی

تحلیل استایل پردیس پورعابدینی نشان می‌دهد که دل‌بسته عناصر کلاسیکِ پوشش است. او از رنگ‌هایی معمولی و خنثی استفاده می‌کند، کیف‌های مجلسی و خوش‌دوخت به دست می‌گیرد و پیرو قوانین بعضاً کلیشه‌ای دنیای مدوفشن است. برای مثال، در ست‌کردن رنگ‌ها سعی می‌کند که از روش انتخاب رنگ‌های مشابه یکی‌درمیان برای بخش‌های مختلف لباس استفاده کند. در تصویر بالا، او شلوار طوسی خود را با شالی به همین رنگ ست کرده است. کفش‌ها، کیف و پالتو هم که مشکی هستند. چنین انتخابی چشم‌نواز است و جایی برای نقدکردن باقی نمی‌گذارد. شاید تنها نقدی که به آن وارد است، درباره همین کلیشه‌ای‌بودن باشد. اگر شخصی بتواند چند رنگ را که در ظاهر با یکدیگر هماهنگ نیستند در کنار یکدیگر بنشاند و نتیجه خوبی بگیرد، نشان می‌دهد که در استایلینگ خلاق و پیشرو است. چنین چیزی در استایل پورعابدینی دیده نمی‌شود. در واقع، طرف‌داری از اصول کلاسیک و کلیشه‌ای، او را از خلاقیت و تنوع در انتخاب استایل دور نگه می‌دارد.

بررسی استایل پردیس پورعابدینی

آراستگی استایل در گروی اتوکشی مناسب لباس‌ها، چروک‌نبودن و جلایی است که هر بخش از استایل دارد. پردیس همیشه استایل مرتب و آراسته دارد. او با همان سلیقه کلاسیک و محافظه‌کارش دست به انتخاب رنگ‌ها و لباس‌هایی می‌زند که در نهایت استایلی منظم برایش فراهم می‌کنند. کم‌بودن تعداد رنگ‌های موجود در استایل هم یکی دیگر از دلایلی است که جلوه‌ای مرتب و آراسته به استایل او می‌دهد. به‌طور کلی هم اگر می‌خواهید از رنگ‌های گوناگون برای تیپ و ظاهرتان استفاده کنید، یادتان باشد که تعداد رنگ‌ها نباید از ۳ عدد بیشتر شود. اگر بیشتر از ۳ رنگ مختلف در استایلتان وجود داشته باشد، در نهایت تیپی آشفته خواهید داشت که فرسنگ‌ها از آراستگی‌ به‌دور است. در تصویر بالا، پورعابدینی شالی خوش‌نقش را با مانتویی مشکی و کیفی به همین‌رنگ سِت کرده است. اکسسوری‌های ظریف دستش هم در تناسب کامل با باقی بخش‌های استایل هستند. برای استایل‌های رسمی و نیمه‌رسمی معمولاً از کیف‌هایی استفاده می‌شود که بند ندارند. با این حال، کیف‌های بنددار هم در صورت داشتن ساختاری ظریف می‌توانند گزینه خوبی برای استفاده در استایل‌های رسمی باشند. کیف پردیس هم چنین ویژگی‌هایی دارد و انتخاب مناسبی بوده است.

بررسی استایل پردیس پورعابدینی

پردیس از رنگ‌های خنثی برای استایل خود بهره می‌برد. او از رنگ‌هایی مانند کرم، شیری، طوسی و خاکستری استقبال می‌کند. در واقع، آنچنان به‌دنبال استفاده از رنگ‌های درخشان و شاد نیست. این موضوع هم ریشه در علاقه‌اش به استایل‌های کلاسیک و البته رویکرد محافظه‌کارانه‌اش دارد. رنگ‌های خنثی یا مشکی با همه‌چیز به‌راحتی سِت می‌شوند و برای موقعیت‌های مختلف هم انتخاب‌های بی‌دردسری هستند. همان‌طور که پورعابدینی را در میان اخبار حاشیه‌ای سینمای ایران نمی‌بینیم، استایلش هم محافظه‌کارانه و بی‌حاشیه انتخاب می‌کند. در واقع، به‌نظر می‌رسد که این بازیگر جوان از هیاهو و زرق‌وبرق دنیای تصویر زیاد استقبال نمی‌کند. این نگاه به‌وضوح در استایل او دیده می‌شود. استایل هم که نمود و جلوه‌ای بارز از شیوه اندیشیدن هر فرد است.

بررسی استایل پردیس پورعابدینی

شلوارهای واید در سال‌های اخیر بسیار پرطرف‌دار بوده‌اند. کاربرد آنها هم بسیار زیاد است و می‌توانند گزینه بسیار مناسبی برای تکمیل انواع استایل باشند. پردیس هم از این شلوارها زیاد استفاده می‌کند. این نوع شلوار با پاهای کشیده و نسبتاً بلند او در تناسب هستند. در تصویر بالا، شلواری واید یا همان گشاد با رویه‌ای کوتاه هماهنگ شده است. این تناسب میان گشادی شلوار و تناسب و تنگی کت بسیار خوب از کار درآمده است و توازنی جذاب به استایل پردیس داده است. رنگ‌ها هم که مانند همیشه از طیف موردعلاقه پورعابدینی انتخاب شده‌اند و ایرادی به آنها وارد نیست.

در آخر

پردیس پورعابدینی هنرپیشه خوبی است و تاکنون توانسته به‌رغم رقابت‌ها و فضای دشوار فعالیت در دنیای تصویر، به‌خوبی ظاهر شود. او بادقت به انتخاب می‌پردازد و این توجه را در تمام شئون و ابعاد رفتاری‌اش از جمله استایلینگ هم می‌بینیم. پورعابدینی استایلی کلاسیک و محافظه‌کارانه دارد. نظرتان درباره تیپ و ظاهرش چیست؟

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید