مرجع تخصصی آگهی استخدام و کاریابی مد و پوشاک مداجاب
- Advertisment -
مرجع تخصصی آگهی استخدام مد و پوشاک مداجاب
خدمات الگوسازی و پلات الگو
نیازمندی های رایگان خرید و فروش

پربازدیدترین اخبار

خانهمد و پوشاکهمه پسرهای ایرانی عاشق این ۵ زن ایرانی بوده‌اند؛ با پسرکش‌ترین زنان...

همه پسرهای ایرانی عاشق این ۵ زن ایرانی بوده‌اند؛ با پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ آشنا شوید

شاید این اصطلاح پسرکش کمی زن‌ستیزانه به‌نظر برسد اما فقط نوعی دسته‌بندی ساده برای گفتن از زنانی است که از سوی جنس مخالف جذاب و محبوب به‌شمار می‌روند. در هرحال، باید بپذیریم که دیدگاه و سلیقه زنان و مردان با یکدیگر متفاوت است و به معیارهای متفاوتی از ظاهر جذب می‌شوند. در این مقاله، نگاهی داشته‌ایم به پرطرفدارترین چهره‌ها از میان بانوان در دهه ۹۰ شمسی. با ما همراه باشید و ببینید که با گزینه‌های موجود در این فهرست موافق هستید یا خیر؟

پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ ایران

پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ ایران

علیدوستی در دهه ۹۰ با سریال مشهور شهرزاد درخشید. او توانست با آن گریم و لباس‌های خاصش، استایلی جذاب پیدا کند که پیش از آن، کمتر در سریال‌های ایرانی دیده شده بود. گریم دهه‌های گذشته بر چهره ظریف و دوست‌داشتنی ترانه بسیار دلنشین جلوه می‌کرد. به‌نظر می‌رسد که علیدوستی به‌واسطه ایفای نقش در این سریال، محبوب طیف وسیعی از مخاطبان شده بود. حتی کسانی که پیش‌تر، او را در آثار فاخری مانند درباره الی یا چهارشنبه‌سوری ندیده بودند هم با شهرزاد، باب آشنایی‌شان با این چهره ارزشمند سینمای ایران باز شد. شهرزاد زن تحصیل‌کرده و خوش‌پوشی بود که در اوج مشکلات و چالش‌ها هم تصویری مکدر و رقت‌انگیز از خود به‌جای نمی‌گذاشت و یکی از اهرم‌هایش در این مسیر، استایل خوبش بود. او خوب لباس می‌پوشید و از جلب‌توجه‌کردن هراسی نداشت. در واقع، اعتمادبه‌نفس زیادی که از خود نشان می‌داد، راز اصلی جذابیتش به‌نظر می‌رسید.

پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ ایران

در سال‌های اخیر و همچنین در دهه ۹۰ شمسی، شاهد حضور گسترده پریناز ایزدیار در بسیاری از فیلم‌های مهم ایرانی بوده‌ایم. او که دیگر برای مخاطب وطنی کاملا نام‌آشنا است و با شاه‌نقش جیران توانسته طرفداران زیادی داشته باشد، درشمار خوش‌قیافه‌های جذاب قرار دارد. سیمای خوب و نوعی آرامش توأم با اعتماد به نفس در رفتار و کردار پریناز دیده می‌شود که نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند و باعث می‌شود که پرطرفدار باشد. صورت او هم زیبا است و حالت شرقی جذابی دارد که در نظر بسیاری مطلوب می‌افتد. پریناز نگاهی قوی دارد و نافذ. میمیک صورت و چهره‌اش هم قدرت و اعتماد به نفس را متبادر می‌کند. شاید یکی از دلایل اصلی جذابیتش در کنار زیبایی صورت، همین موضوع باشد.

پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ ایران

درخشش طناز طباطبایی در چندین سال اخیر ادامه داشته است. او هم صورت زیبایی دارد و بیش از آنکه خوش‌چهره باشد، سیمایی کاریزماتیک دارد. علت ریشه در نوع بیان و حرف‌زدنش هم هست و با اعتماد به نفس خوبی که از خود بروز می‌دهد، نگاه‌ها را به‌سمت خود خیره می‌کند. طباطبایی در مجموعه‌ای از نقش‌های مختلف بازی کرده است و همچنان درخشان و جذاب در خاطره‌ها باقی مانده است. در واقع، هیچ نقشی نتوانسته از جذابیت شخصی او پیشی بگیرد. همه او را با همان عنوان اصلی‌اش یعنی طناز طباطبایی به یاد دارند و کاریزمای شخصی‌اش از نقش‌هایش پیشی می‌گیرند. برخی از هنرپیشه‌ها برخلاف این مسیر را طی می‌کنند. برای مثال، فقط در یک نقش می‌درخشند یا با یک اثر در خاطر می‌مانند (سیتا در مسافری از هند که از سوی شیلا خداداد ایفا شده) اما طناز مستقل از نقش و به‌واسطه حضور گرم خودش توانسته در دل‌ها بنشیند. حضور گرم طباطبایی در فیلم‌ها نادیده‌گرفته شدنی نیست اما جذابیت ذاتی‌اش به هرچیز دیگری می‌چربد.

پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ ایران

نوبت به چهره جنجالی و جوان این فهرست یعنی ترلان پروانه می‌رسد. او چهره بسیار زیبایی دارد و این موضوع از همان کودکی و بازی در تبلیغات تلویزیونی برای همه مشهود بود. این روزها که پا به اوج دوران جوانی گذاشته، در سینما فعالیت می‌کند و البته حواشی پررنگی هم از خود به‌جای می‌گذارد. یکی از دلایل اصلی شهرتش هم ریشه در همین حاشیه‌ها دارد. به‌هرحال، ترلان زیباست و جذابیت ظاهری‌اش از جمله شاخص‌ترین دلایلی است که خود را در این فهرست جای می‌دهد. از او بازی زیاد یا فعالیت‌های هنری متنوعی سراغ نداریم که ریشه شهرتش را چیزی فراتر از امتیازات بصری بدانیم. امیدواریم که به‌زودی در طیفی از فیلم‌های سینمایی موفق ظاهر شود و ما را در جریان استعدادش هم قرار بدهد.

پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ ایران

نازنین بیاتی در سال‌های اخیر پرکارتر شده و حوزه فعالیتش را بیشتر به‌سمت آثار طنز برده است. اینکه اخیرا، تهیه‌کنندگان فقط به گیشه می‌اندیشند و از تولید آثار فاخر خودداری می‌کنند هم در تغییر مسیر شغلی بسیاری از اهالی هنر نقش داشته است. بیاتی با تحول در آثاری که بازی می‌کند، در ظاهر هم تغییرات زیادی پیدا کرده و محبوب‌تر از گذشته‌ها شده است. اینکه بهترشدن چهره دوست‌داشتنی او در گروی اقدامات جانبی بوده یا خیر، برایمان محرز نیست. بااین‌حال، بیاتی زیباتر و البته محبوب‌تر از همیشه شده است. چهره او از صورتی بچگانه که بیشتر مناسب ایفای نقش دختران نوجوان بود، فاصله گرفته است و در حال بدل‌شدن به بانویی جوان و خوش‌صورت است.

پسرکش‌ترین زنان دهه ۹۰ ایران

افسانه پاکرو به‌واسطه زیبایی و جذابیتی مشهور است که از سال‌های گذشته تاکنون تغییری نکرده و دست‌نخورده باقی مانده است. همه از راز این طراوات دائمی بی‌خبرند. او در آثار محدود و معدودی ایفای نقش کرده اما همچنان در خاطره‌ها باقی است و گه‌گاهی در فضای مجازی از او می‌شنویم. ضمن اینکه از چهره‌های محبوب میان مردان هم به‌شمار می‌رود. مهم‌ترین فیلمی که پاکرو رو به شهرت رساند، «رویای خیس» بود که در دوران نوجوانی در آن حضور داشت. از پاکرو اثر تصویری تازه‌ای ندیده‌ایم. در هرحال، از چهره‌های معروف و محبوبی میان آقایان است. سبک زندگی مطلوب و مسائل ژنتیکی در کم جلوه‌کردن اثرات بالارفتن سن مهم‌اند.

در آخر

زنان جذاب چه ویژگی‌هایی دارند؟ شاید از این پرسش خوشتان نیاید و بگویید که آدم‌ها متنوع‌اند و ارزشمند. ضمن اینکه سلیقه‌های مختلفی وجود دارد و به‌هیچ وجه نمی‌توانیم درباره اینکه چه کسانی جذاب‌ترند، صحبت کنیم. اما واقعیت این است که مروری بر افرادی که در دسته چهره‌های معروف و محبوب قرار می‌گیرند، سرنخ‌هایی به ما می‌دهد که نشان از وجود برخی ویژگی‌های یکسان و یکپارچه دارد. برای مثال، فارغ از چهره‌ای زیبا و قامتی موزون، اعتماد به نفس، رسایی کلام و حرکات بدن می‌توانند در جذابیت نقش داشته باشند. از میان مواردی که نام بردیم، کدام‌یک را قبول داشتید؟ افراد دیگری را برای اضافه‌کردن به این فهرست، پیشنهاد می‌دهید؟ در دهه ۹۰، اوضاع فیلم و سینما و حوزه‌های مختلف نسبت به حالا ثباتی نسبی پیدا کرده بود و با شیوع بیماری کرونا و پایان دهه نود، همه‌چیز از جمله دنیای سرگرمی‌ در توقف و بهت فرو رفت. بااین‌حال، ازمیان چهره‌های معروف، کماکان این موارد در خاطره‌ها به عنوان جذاب‌ترین مانده‌اند.

مقالات مرتبط

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید