بوت‌های چوکا با طراحی ساده و شیکی که دارند، جز آن دسته از کفش‌هایی هستند که باید در کمد همه‌ی ما وجود داشته باشند. این مدل نیم‌بوت‌ها معمولا از جنس جیر و به رنگ کرم یا قهوه‌ای روشن ساخته می‌شوند. همچنین به دلیل طراحی ساده و کلاسیک بوت‌های چوکا می‌توانیم از آن‌ها در استایل‌های مختلفی استفاده کنیم. در این ویدیو ویژگی‌های اصلی نیم‌بوت‌های چوکا را معرفی کردیم.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

نیم‌بوت‌های چوکا از لحاظ ظاهری شباهت زیادی نیم‌بوت‌های چلسی دارند، اما مشخصه‌ی اصلی آن‌ها داشتن ۲ یا ۳ سوراخ برای بستن بند کفش است. به این صورت می‌توان کفش را راحت‌تر پوشید و البته حالت شیک‌تر و جذاب‌تری هم برای موقعیت‌های رسمی خواهد داشت.

این مدل بوت به تنهایی انواع مختلفی دارد و به همین دلیل کمی سخت است تا مشخصات اصلی آن را تعیین کنیم. البته تقریبا در همه‌ی مدل‌ها یک‌سری المان‌های خاص تکرار می‌شود. ویژگی‌های مثل ساخته شدن از چرم جیر گوساله، رنگ سنتی آن‌ها که کرم یا قهوه‌ای روشن است و البته هیچ طرح یا سوراخ تزئینی روی کفش قرار ندارد و به طور کلی طراحی ساده‌ای دارد.

برای موقعیت‌های رسمی‌تر بهتر است تا از نیم‌بوت‌هایی استفاده کنید که زیره‌ی ظریف‌تری دارند. همچنین توجه داشته باشید که رنگ مشکی مناسب‌ترین رنگ برای موقعیت‌های رسمی هستند.

برای آشنایی بیشتر با نیم‌بوت‌های چوکا و نحوه‌ی استایل کردن آن‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.